Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wypełniony wzór wniosku o dotacje z UE

28-01-2012, 10:59
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 250 zł     
Użytkownik gcz1
numer aukcji: 2078416103
Miejscowość Katowice
Zostało sztuk: 676    Wyświetleń: 17   
Koniec: 31-01-2012 23:17:56
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Autor Grzegorz Czoik właściciel i manager firmy konsultingowej udostępnia serię „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” stworzoną na bazie wiedzy z wniosków które otrzymały dotację z Unii Europejskiej. Aplikacje i biznesplany na których wzorował się autor tej serii zostały opracowane przez firmę Bizoperativus Konsulting Biznesowy.

Dane klientów firmy BIZOPERATIVUS jak też poufne informacje zostały zmienione, co jednak nie ma wpływu na jakość dokumentacji.

Bizoperativus posiada doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych z udziałem dotacji unijnych w ramach procedur programów RPO, POIiŚ, POIG, POKL, PROW oraz sporo znaczących sukcesów uwieńczonych przyznaniem dofinansowania (wartości dotacji ogółem 36 mln zł)

Wzory dokumentów istotnie ułatwiają samodzielne wykonanie dokumentacji o dotację z Unii Europejskiej pozwalającej na sukces w pozyskaniu pieniędzy dla realizowanego projektu. Napisanie prawidłowego wniosku przez osobę początkującą tylko na podstawie dostępnych instrukcji oraz przepisów polskich i unijnych jest bardzo trudne, można by rzec nie możliwe. Wysokiej jakości przykłady aplikacji, biznesplanów umożliwiają nawet przy mniej wnikliwej analizie instrukcji wypełniania w łatwy sposób rozszyfrować wymagania co do zawartości wniosku. Struktura dokumentu, wiele sformułowań, tematyka odpowiedzi na wymagane zagadnienia mogą być w pełni odwzorowane z niniejszego opracowania.

Numer I „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” z 2012 roku jest dedykowany w szczególności dla mikroprzedsiębiorców i rozpoczynających działalność gospodarczą z obszarów wiejskich. Ze względu na specyfikę dokumentacji wzór może posłużyć firmom każdej branży jednak z naciskiem na firmy handlowe. Wzór wniosku i EPO wykonany został na szablonach dokumentacji Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa (dostępnych bezpłatnie na stronie internetowej ARiMR). Treści wniosku wraz z Ekonomicznym Planem Operacji spełniają w pełni wymogi ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI) z dnia 17 lipca 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2[zasłonięte]007-20 z gałęzi gospodarki handlowej jak również stosownych instrukcji.

Należy wziąć pod uwagę fakt, iż nie wypełnienie niektórych pól nie stanowi błędu. Wynika to z specyfiki wnioskodawcy, projektu jak też wymogów instrukcji wypełniania formularzy. Przygotowując aplikację konieczne jest korzystanie z wzorów pustych wniosków z aktualnego naboru aplikacji. Dokumentacja w ramach „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” spełnia wymogi formalne i merytoryczne umożliwiające otrzymanie dotacji dla rozpatrywanego przypadku. Konieczne jest dostosowanie w szczególności danych firmy, projekcji finansowej, zakresu inwestycji i opisów specyfiki prowadzonej działalności.

Dla każdej osoby kupującej „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” właściciel firmy zapewnia jednokrotną, telefoniczną poradę w zakresie wykonania aplikacji oraz dostarczenie będącego przedmiotem zakupionego numeru wypełnionego wzoru dokumentacji w edytowalnym formacie Adobe Acrobat, Word i Excel. Dodatkowo, kupującym firma Bizoperativus oferuje weryfikację stworzonej dokumentacji po atrakcyjnej cenie – już od 100 zł netto. Pytaj też o próbkę „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami”. Wystawiamy fakturę.
Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie internetowej firmy:

www.bizoperativus.pl