Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wykrawarka walcowa MWP-1800 Rollsztanca Rolsztanca

31-07-2012, 19:37
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 41 480 zł     
Użytkownik Radoslaw_Bar
numer aukcji: 2432489773
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 71   
Koniec: 03-07-2012 12:55:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 
Kontakt:
E-mail [zasłonięte]@kryma.pl
Tel. stac. +48 43 [zasłonięte] 30
Tel.kom. +48 [zasłonięte] 583 060

O sprzedającym:
Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"
Strona www

 
O firmie KRYMA:
Firma KRYMA działa na rynku od 1981 roku.
Jako jedna z niewielu firm oprócz produkcji maszyn, zajmujemy się produkcją opakowań i wykrojników. Dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie, którego brakuje naszej konkurencji.
Pomagamy w uruchomieniu produkcji, udostępniamy kontakty handlowe (np. gdzie, na jakich zasadach, w jakiej cenie kupować surowce), służymy doradztwem, udostępniamy tanie techniki nadruku opakowań, organizujemy darmowe szkolenia itp.
Więcej informacji na:
 www.kryma.pl
  www.kryma.eu

Wykonujemy:
SLOTERY
WYKRAWARKI
DRUKARKI FLEKSO
Opakowania tekturowe
Wykrojniki poligraficzne
Projekty opakowań

         
Nasze konta bankowe:
Numer 70 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4080002 [zasłonięte] 014228
Bank PKO BP/Inteligo
Wykrawarka walcowa MWP-1800

Mamy do zaoferowaniu Państwu uniwersalną wykrawarkę walcową do wykrawania dowolnych kształtów z: tektur (litych i falistych), papierów, kartonów, tworzyw sztucznych (między innymi: grubych foli, PCV itp.) skór i wielu innych materiałów.
Wykrawarka walcowa MWP-1800 Rollsztanca Rolsztanca

Wykrawarka walcowa MWP-1800 o szerokości roboczej 1800mm oraz wyposażona w stoły podawcze o długości 2000mm (każdy) wyposażone w napęd pasowy wykrojnika. Silnik: 2,2 kW. Wymiary: długość 4400mm, szerokość 2200mm, wysokość 1300mm. Prezentowane urządzenie wykonane jest w wersji wyposażonej w wysokiej klasy sterownik umożliwiający trzy tryby pracy:
- manualny - start i stop za pomocą przycisków;
- półautomatyczny - start z przycisku i automatyczny stop za pomocą czujnika;
- automatyczny - automatyczny cykl pracy z ustawianym czasem postoju, po którym maszyna rozpoczyna kolejny cykl pracy.
Wykrawarka wyposażona jest także w cyfrowy licznik cykli pracy z funkcją zadawania ilości powtórzeń.


Cena: 34.000 PLN* + VAT;

* cena zawiera transport na terenie całej Polski, montaż, szkolenie operatora i uruchomienie u klienta.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać dowolną konstrukcję: np. o szerokości roboczej 2200, 3000mm, z dodatkowymi dostawkami zwiększającymi długość stołów itp. (czyli wg indywidualnych potrzeb klienta) oraz wystawić ją na aukcji allegro.Zasada działania << kliknij tu!

Filmy przedstawiające urządzenie podczas działania << kliknij tu!


 Warunki płatności:
- zaliczka 15% wartości brutto przy zamówieniu
- pozostałość płatności po uruchomieniu u klienta

Termin realizacji zamówienia:
od 1 do 3 tygodni w zależności od zamówienia.

Przy zamówieniu należy podać:
- szerokość roboczą. Dostępne: 1500, 1800, 2200, 3000;
- konfiguracje wałów. Dostępne: górny i dolny miękki (możliwość okresowej zamiany górnego z dolnym), górny miękki i dolny stalowy (możliwość pracy na wykrojnikach bez blachy), górny i dolny stalowy (konieczność pracy z przekładką - konfiguracja używana np. do wycinania skóry);
- kolor obudowy.

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy nasze maszyny.
Osoba do kontaktu: Grzegorz Bartoszczyk
tel. kom.: 0609 [zasłonięte] 060 (pn-sob od 8.00 do 21.00)
tel./fax: 043 [zasłonięte] 30 (pn-pt 8.00-16.00; sob 9.00-14.00)


Powody, dla których warto kupić wykrawarkę walcową w naszej firmie:
1. Wybierając wykrawarkę naszej produkcji zyskujecie Państwo rzetelnego partnera, który jest zainteresowany stałą współpracą, a nie jednorazową transakcją. Wiele firm zgłasza się do nas z zapytaniem czy naprawimy lub usuniemy wady konstrukcyjne w wykrawarkach, które zakupili w innych zakładach. Często bywa tak, że firma sprzedaje kilka urządzeń, a potem znika z rynku zostawiając swoich klientów samych sobie. Kupując maszynę u nas macie Państwo pewność, że nie kupujecie "garażowego wyrobu", który będzie jedynie problemem.
2. Jako jedna z niewielu firm oprócz produkcji maszyn, zajmujemy się produkcją opakowań. Dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Pomagamy w uruchomieniu produkcji, udostępniamy kontakty handlowe (np. gdzie, na jakich zasadach, w jakiej cenie kupować surowce), służymy doradztwem, udostępniamy tanie techniki nadruku opakowań, organizujemy darmowe szkolenia itp.
3. Wykrawarki walcowe produkujemy od początku lat 90. Pierwsze nasze maszyny pracują do dnia dzisiejszego. Konstrukcja i użyte materiały umożliwiają długie lata pracy.
4. Zajmujemy się także produkcją opakowań i wykrojników, co w praktyce dostarcza nam niezbędnego doświadczenia, którego brakuje naszej konkurencji.
5. Prawie wszystkie elementy wykrawarek zostały wykonane w naszych zakładach, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu niższe ceny maszyn od konkurencji (gdyż nie muszą zarabiać na nich kooperanci). Mamy także pewność, że części te są odpowiedniej jakości.
6. W naszej wykrawarce napędzany jest zarówno wał górny jak i dolny, przy czym przekazanie mocy odbywa się płynnie bez tzw. poślizgów (obydwa wały w każdej chwili posiadają taką samą prędkość). W rzeczywistości przekłada się to na jakość wykrawanego użytku, wydłuża żywotność wykrojnika. Należy także zaznaczyć, że rozwiązanie w którym napędzany jest tylko wał dolny, powoduje niszczenie wykrojnika i gorszą jakość wykroju.
7. Nasz produkt posiada mechanizm zabezpieczający wały przed uszkodzeniem na wypadek dostania się niepożądanego przedmiotu w pole robocze.
8. Maszyna posiada szereg różnego rodzaju zabezpieczeń chroniących operatora (zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i europejskimi).
9. Konstruując i budując maszyny staramy się maksymalnie uprościć obsługę, aby operator po krótkim przeszkoleniu mógł w sposób łatwy i pewny prowadzić produkcję.
10. Nasze maszyny posiadają 12-miesięczny okres gwarancji z możliwością przedłużenia do 36-miesjęcy, a także serwis na terenie całego kraju. Ponadto służymy pomocą techniczną i świadczymy usługi serwisowe po upływie gwarancji.
11. Klienci, którzy zakupili u nas maszynę otrzymują rabat 10% na wykrojniki wykonane w naszej firmie.
12. Ceny zawierają transport na terenie całej Polski, montaż, szkolenie operatora i uruchomienie u klienta.


Pozdrawiamy wszystkich Allegrowiczów i zapraszamy do współpracy.