Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WORMS FORTS UNDER SIEGE OBLĘŻENIE + PL PROMOCJA

18-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik v-play
numer aukcji: 2034117272
Miejscowość Kęty
Wyświetleń: 17   
Koniec: 12-01-2012 23:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

 

 

 

MEGaPROMOCYJNA CENA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI NA ALLEGRO PRZEZ FIRMĘ

 

V-play

 

 

Worms Under Siege(Oblężenie)


Oryginalna gra komputerowa
w angielskiej  wersji językowej
w oryginalnym zafoliowanym opakowaniu.
Spolszczenie do gry jest ogólnodostępne w internecie wystarczy w wyszukiwarce wpisać: "spolszczenie do Worms Under Siege" i pojawi sie dziesiątki stron z których można bez problemu samodzielnie je ściągnać.Jeżeli jednak ktoś uzna,że to jest dla niego za trudne chetnie taką instrukcje spolszczenia na życzenie wyslemy na jego maila.Zawsze chętnie służymy pomocą w jakichkolwiek problemach z instalacją gry. 

Kolejna, po Worms 3D, część bardzo popularnej na całym świecie serii traktującej o zmaganiach wirtualnych robaków. Oprócz specyficznego klimatu i poczucia humoru znanego z poprzednich odsłon, Worms Forts Under Siege oferuje graczom zupełne novum w rozgrywce - tytułowe fortyfikacje.Kolejna, po Worms 3D, część bardzo popularnej na całym świecie serii traktującej o zmaganiach wirtualnych robaków. Oprócz specyficznego klimatu i poczucia humoru znanego z poprzednich odsłon, Worms Forts Under Siege oferuje graczom zupełne novum w rozgrywce - tytułowe fortyfikacje. Na poszczególnych poziomach pojawią się teraz twierdze, za murami których możemy ukryć Worsmy przed atakami i samemu prowadzić efektywny ostrzał pozycji wroga. Twórcy z zespołu developerskiego Team 17 oddali do dyspozycji graczy rozmaite katapulty, balisty, tarany, etc., co podnosi przyjemność płynącą z grania, a także pozwala na stosowanie rozmaitych strategii na polu walki.
Na szczególną uwagę zasługuje także unikatowa stylizacja środowiska - antyczny Egipt, okolice Troi, średniowieczna Japonia (spotkamy Samurajów!) czy Anglia (rycerze króla Artura). W pełnej wersji zaimplementowano około 30 zróżnicowanych rodzajów broni (także stacjonarnych) oraz ukryte bonusy w postaci map, odzywek robaków czy innych mini-gier. Za efekty wizualne odpowiada usprawniony silnik graficzny z Worms 3D, pozwalający dowolnie deformować otoczenie, w którym toczone są pojedynki oraz odpowiadający za generowanie zmiennych warunków pogodowych: śnieg, wiatr, deszcz, etc. (duży wpływ na celowanie). Poszczególnym potyczkom wciąż towarzyszy charakterystyczny, kreskówkowy styl i przyjemna muzyka. Obrazu całości dopełnia, rozbudowany w porównaniu do ostatniej części cyklu, tryb multiplayer pozwalający na rywalizowanie z innymi osobami w sieci lokalnej lub poprzez Internet. 

Gry są pakowane w bezpieczne "bąbelowe"koperty dzięki czemu zawsze docierają bezpiecznie do celu  

             

UWAGA!!!
Warto kupować na naszych aukcjach większą liczbę przedmiotów jednorazowo,gdyż za wysyłkę płaci się tylko raz (tak jak za jedną sztukę).
Dodatkowo przy jednorazowym zakupie na naszych aukcjach za kwotę powyżej 199,90 zł wysyłka wylicytowanych przedmiotów za pośrednictwem Poczty Polskiej GRATIS!!!


wymagania sprzętowe:

 

 • Pentium III 1 GHz,

 •  512 MB RAM,

 •  karta grafiki 128MB,

 •  1 GB HDD

 •  

   

   

   

   

   

   Wszystkie sprzedawane na naszych aukcjach przedmioty są dostępne"od ręki".

  Do każdej zakupionej u nas gry dołączony jest paragon fiskalny lub FV(na życzenie).

  Jesteśmy legalnie działającą firmą.

  Zapewniamy fachowe porady dotyczące sprzedawanych przez nas produktów.

  Wysyłka "za pobraniem"jest dostępna dla użytkowników Allegro z min 5 pozytywnymi komentarzami(jeżeli nie posiadają Państwo wymaganej liczby komentarzy a interesuje Państwa wysyłka za pobraniem -prosimy o kontakt-napewno się dogadamy;)

   

  Zapraszamy do zakupu!!!

   

   

  WORMS FORTS UNDER SIEGE OBLĘŻENIE + PL PROMOCJA