Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WOOD OIL LOCK 50ml - olejek do masażu

31-01-2012, 22:07
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 24 zł     
Użytkownik SaraThai
numer aukcji: 2022818152
Miejscowość Bangkok, Tajlandia
Wyświetleń: 13   
Koniec: 26-01-2012 21:01:27
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

PRODUKT:

 

WOOD OIL LOCK  50ml - olejek do masażu i poprawy krążenia krwi.

znany tez jako Huang Dao Yi HuoLuo lub  Wood Lock Medicated Balm

Jest to olejek niezwykle efektywny w połączeniu z kompresami.

Stosuje się go punktowo (2-3 krople), nakładając niewielką ilość na skórę z dala od ran i delikatnie masuje - ok. 15 minut. Preparaty ziołowe i esencje będą wchłaniane bardzo powoli i przyspieszą krążenie krwi w masowanym obszarze. Następnie na masowany obszar  przykłada się gorący kompres lub ręcznik na ok. 10 minut by przyśpieszyć działanie.

Składniki:

Camphor 4.5g, Methyl salicylate 15.0g, Menthol 17.0g, Turpentine oil 6.0g
 
Preparat tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Preparatu nie powinny używać kobiety karmiące, w ciąży oraz dzieci do 3 roku życia.

 

 

 

             PŁATNOŚĆ:

 

Akceptowane formy płatności: płacę z Allegro lub PayPal. W obu przypadkach należy pamiętać o podwyższeniu kwoty przelewu o koszty przesyłki oraz o obowiązkowym podaniu swojej nazwy z Allegro oraz numeru licytacji. Znacznie przyspieszy to czas wysyłki i wyeliminuje niejasności.  Po zakupie (wygraniu licytacji) niezbędne dane dotyczące sumy kosztów i sposobu ich zapłaty zostaną przesłane na Państwa e-maila podanego w Allegro.  Ewentualne opłaty celne, opłaty graniczne, podatek od towarów i usług oraz inne obciążenia importowe nie są zawarte w cenie produktu czy cenie transportu. Ewentualne płatności z tego tytułu pokrywa kupujący. Również zorganizowanie odpowiednich licencji, koncesji i atestów (o ile takie wymaga prawo)  na importowane towary zobowiązany jest zorganizować kupujący. Jednocześnie, wszystkie produkty o niskiej wartości są zwolnione z jakichkolwiek opłat czy cła. Prosimy pamiętać o tych informacjach przed dokonywaniem zakupów.

 

 WYSYŁKA:

 

WYBÓR EKONOMICZNEJ OPCJI WYSYŁKI SPRAWIA IŻ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA DOSTARCZENIE TOWARU PRZEJMUJE KUPUJĄCY. TOWAR NIE JEST W TEJ OPCJI REJESTROWANY I SPRZEDAJĄCY JEST ZWOLNIONY Z ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TRANSPORT. WYBIERAJĄC OPCJĘ EKONOWMICZNA ZGADZASZ SIĘ Z PODEJMOWANYM RYZYKIEM.

Z uwagi na znaczną odległość, koszt wysyłki jest ściśle powiązany z ilością zamawianego towaru, jego wagą i wielkością. Istnieje możliwość wysyłki towarów z kilku licytacji i ustalenia indywidualnej ceny za „multiprzesyłkę”. W takim przypadku prosimy o podanie numerów aukcji do przekalkulowania kosztów transportu. Towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po otrzymaniu potwierdzenia i zaksięgowaniu przelewu na naszym rachunku bankowym. Zostaną Państwo poinformowani w stosownym e-mailu o dokonaniu wysyłki. Czas wysyłki określany jest  wg ogólnych informacji spedytora międzynarodowego (poczty lub firmy kurierskiej). Za opóźnienia spowodowane działaniem krajowej poczty nie ponosimy odpowiedzialności.

Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi odpowiednio:

list polecony priorytetowy – około 5-12dni  

list polecony ekonomiczny – około 21-28 dniPhotobucket

SaraThai

 e-mail. [zasłonięte]@gmail.com

 informacja w Polsce:

M: +48 [zasłonięte] 271 642

 

PONIŻEJ GALERIA TOWARÓW Z TEJ AUKCJI:

Photobucket

 

 

ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE :

Photobucket

Photobucket Photobucket PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket
< CENTER>