Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WOJEWÓDZTWO TARNOWSKIE Zygmunt Kruczek

24-04-2014, 5:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 5,99 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091608965
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 3   
Koniec: 24-04-2014 05:16:01

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 1983
Język: polski
Typ publikacji: przewodnik
Zakres: woj. małopolskie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


  Województwo tarnowskie   Zygmunt Kruczek

Wydawnictwo:   KAW  1983
Wydanie:   I
Ilość stron:     119 bez zdjęć i map
Stan:  - bardzo dobry, książka  w pełni czytelna, bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych. Okładka jak na zdjęciu. Pieczątki biblioteczne (anulowane) na pierwszej i ostatniej stronie. Mimo tego książka wygląda na nie używaną.
Oznaki czasu:   pożółkłe kartki, w naturalny sposób minimalnie poszarzała i spłowiała  okładka (zdjęcie).  Stan kartek i tekstu  pod względem czytelności  bez zarzutu.  Książka ogólnie jak na swój wiek  prezentuje się nieźle  i spełnia wszystkie wymogi czytelnicze.
Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności). Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


WOJEWÓDZTWO TARNOWSKIE Zygmunt Kruczek