Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wkładki laktacyjne wielorazowe Avent 6 szt.

17-01-2012, 17:06
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 39,50 zł     
Użytkownik swiatbobasacompl
numer aukcji: 2002600077
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 12   
Koniec: 15-01-2012 17:44:42
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Świat Bobasa

Świat Bobasa to miejsce, które mamy nadzieję - stanie się wyjątkowym obszarem poszukiwań atrakcyjnych produktów dla Państwa dzieci.

Na naszych aukcjach oferujemy przede wszystkim szeroką gamę ubranek niemowlęcych, głównie polskich producentów, a także akcesoria niemowlęce.

Jesteśmy przekonani, że aukcje Świata Bobasa staną się lubianym przez Państwa miejscem szybkich, wygodnych i przyjemnych poszukiwań produktów dla Państwa Maluszków.

SLJ Sławomir Jucha
ul. Wysłouchów 30B/42
30-611 Kraków

tel.kom.: 785-[zasłonięte]-785

NIP: 945[zasłonięte]184-56

REGON: 120[zasłonięte]360

e-mail: [zasłonięte]@swiatbobasa.com.pl

Przedmiotem aukcji jest:


Opakowanie 6 sztuk wielorazowych wkładek laktacyjnych firmy Avent

Wielorazowe wkładki laktacyjne AVENT z możliwością mycia w wodzie mają miękką i przyjemną wyściółkę bawełnianą oraz chłonny materiał, który utrzymuje wilgoć z dala od skóry, za warstwą nieprzepuszczalnego materiału.

Cechy wkładek wielorazowych Avent:

*Wyjątkowo miękkie i chłonne - chłonny materiał utrzymuje wilgoć z dala od skóry, za warstwą nieprzepuszczalnego materiału,
   
*Wielorazowe wkładki z miękkim, bawełnianym wykończeniem - miękkie, bawełniane wykończenie jest delikatne dla skóry. Możliwość mycia i suszenia,
   
*Zewnętrzna, koronkowa powłoka zapobiega zsuwaniu się wkładki - atrakcyjna powłoka zewnętrzna nadaje kobiecy wygląd i zapobiega zsuwaniu się wkładki.


Zapraszam do zakupu i na inne nasze aukcje, także na drugim koncie allegro:Wkładki laktacyjne wielorazowe Avent 6 szt.


Płatności można dokonać za pomocą przelewu na konto:

771[zasłonięte]200400[zasłonięte]90256[zasłonięte]227

Odbiorca przelewu:
SLJ Sławomir Jucha
ul. Wysłouchów 30B/42
30-611 Kraków

W tytule przelewu należy wpisać nick oraz numer aukcji.

Maksymalny czas realizacji wysyłki wynosi 3 dni robocze licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jest to czas kompletacji zamówienia oraz przygotowania do wysyłki. Do czasu oczekiwania na przesyłkę należy doliczyć czas dostawy przez Pocztę Polską.

Koszty przesyłki są indywidualne dla każdej aukcji i zależą od wielkości zamówienia i wagi zamówionych towarów.Dodano 2[zasłonięte]011-01 14:56
Szanowni Klienci,

ze względów księgowych, odbiór osobisty jest możliwy jedynie po przedpłacie na konto (należy przesłać mailem lub przynieść ze sobą potwierdzenie przelewu). Jednocześnie informujemy, że odbiór osobisty zakupionych przedmiotów jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Zespół Świata Bobasa