Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wieszak , uchwyt na papier toaletowy MARBEA 21582

04-12-2014, 5:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 95,66 zł     
Użytkownik kela1_2010
numer aukcji: 4841693940
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 9   
Koniec: 04-12-2014 05:00:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DANE KONTAKTOWE

WYSYŁKA

PŁATNOŚCI

Wieszak , uchwyt na papier toaletowy MARBEA 21582

Wieszak , uchwyt na papier toaletowy MARBEA 21582

Wszystkie elementy metalowe wykonane ze stali szlachetnej EDELSTAHL 18/10  ,materiału który nie rdzewieje, nie utlenia się nie wchodzi w reakcje z substancjami ,które go otaczają .Stal matowa szczotkowana na satynę .

MARBEA doskonale sprawdza się tam gdzie mamy możliwość zamontowania akcesoriów do ściany. Należy zwrócić uwagę na pierścień przylegający do ściany -to doskonałe rozwiązanie zapewniające stabilność i trwałość montażu .Zapewnia wytrzymałość na duże obciążenia i jednocześnie pełni rolę dekoracyjną -maskuje miejsce montowania .

Wieszak na papier to niezbędne wyposażenie każdej łazienki , prosta i funkcjonalna konstrukcja ,wyprofilowanie uchwytu zapobiega zsuwaniu się rolki. Modny kształt w formule prostokąta.

Średnica pierścieniaØ 6,5 cm

Szerokość całkowita 15,5 cm

Wysokość całkowita 11,0 cm

KELA uważa że łazienka jest najważniejszym pomieszczeniem w domu- ponieważ wiemy ,że dzień każdego człowieka zaczyna się i kończy w łazience. Tu rano budzimy się i szykujemy do całego dnia .Jeśli pod ręką mamy ładne i praktyczne przedmioty i otaczają nas piękne i funkcjonalne akcesoria to jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia. I z taką energią ruszamy do pracy czy innych wyzwań dnia codziennego. 

Tu też po całym dniu zmywamy troski dnia codziennego relaksujemy się i wyciszamy przed snem. Ważne jest, żeby łazienka była tak urządzona byśmy czuli się jak w cichej, bezpiecznej i zupełnie prywatnej oazie.  

Wszystkie produkty KELA zostały stworzone aby zapewnić Państwu maximum wygody i relaksu. Udaje się nam to dzięki połączeniu wysokiej jakości, trwałych materiałów, nowoczesnych ,modernistycznych i też tradycyjnych wzorów-oraz Państwa opinii. 

Kela od ponad 100 lat ciągle się rozwija, biorąc pod uwagę Państwa sugestie. 

Zapraszamy .....

GALERIA PRODUKTU

POZOSTAŁE AUKCJE

Panelealle

Komentarze

darmowy panel allegro

Informacje o firmie

Wszystkie produkty KELA zostały stworzone aby sprostać wyzwaniu zapewnienia Państwu maximum wygody i relaksu na początek i koniec dnia. Udaje się nam to dzięki połączeniu wysokiej jakości, trwałych materiałów, nowoczesnych, modernistycznych i też tradycyjnych wzorów-oraz Państwa opinii. Kela działa już od ponad 110 lat i ciągle się rozwija, biorąc pod uwagę Państwa sugestie…

logo