Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wieszak reling pojedynczy na ręcznik MARBEA 2158

04-12-2014, 5:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 132,56 zł     
Użytkownik kela1_2010
numer aukcji: 4841694492
Miejscowość Wrocław
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 2   
Koniec: 04-12-2014 05:00:41

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DANE KONTAKTOWE

WYSYŁKA

PŁATNOŚCI

Wieszak reling pojedynczy na ręcznik MARBEA 21585

Wieszak reling pojedynczy na ręcznik  MARBEA 21585

Wszystkie elementy metalowe wykonane ze stali szlachetnej EDELSTAHL 18/10  ,materiału który nie rdzewieje, nie utlenia się nie wchodzi w reakcje z substancjami ,które go otaczają .Stal matowa szczotkowana na satynę .

MARBEA doskonale sprawdza się tam gdzie mamy możliwość zamontowania akcesoriów do ściany. Należy zwrócić uwagę na pierścień przylegający do ściany -to doskonałe rozwiązanie zapewniające stabilność i trwałość montażu .Zapewnia wytrzymałość na duże obciążenia i jednocześnie pełni rolę dekoracyjną -maskuje miejsce montowania .

Reling pojedynczy to klasyczne rozwiązanie stosowane na szeroką skalę w łazienkach ,można powielać ten element w danej łazience w zależności od potrzeb.

Średnica pierścieniaØ 6,5 cm

Szerokość całkowita 62,0 cm

KELA uważa że łazienka jest najważniejszym pomieszczeniem w domu- ponieważ wiemy ,że dzień każdego człowieka zaczyna się i kończy w łazience. Tu rano budzimy się i szykujemy do całego dnia .Jeśli pod ręką mamy ładne i praktyczne przedmioty i otaczają nas piękne i funkcjonalne akcesoria to jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia. I z taką energią ruszamy do pracy czy innych wyzwań dnia codziennego. 

Tu też po całym dniu zmywamy troski dnia codziennego relaksujemy się i wyciszamy przed snem. Ważne jest, żeby łazienka była tak urządzona byśmy czuli się jak w cichej, bezpiecznej i zupełnie prywatnej oazie. W kuchni przygotowujemy „paliwo” dla naszego organizmu . 

Wszystkie produkty KELA zostały stworzone aby zapewnić Państwu maximum wygody i relaksu. Udaje się nam to dzięki połączeniu wysokiej jakości, trwałych materiałów, nowoczesnych ,modernistycznych i też tradycyjnych wzorów-oraz Państwa opinii. 

Kela od ponad 100 lat ciągle się rozwija, biorąc pod uwagę Państwa sugestie. 

Zapraszamy .....

GALERIA PRODUKTU

POZOSTAŁE AUKCJE

Panelealle

Komentarze

darmowy panel allegro

Informacje o firmie

Wszystkie produkty KELA zostały stworzone aby sprostać wyzwaniu zapewnienia Państwu maximum wygody i relaksu na początek i koniec dnia. Udaje się nam to dzięki połączeniu wysokiej jakości, trwałych materiałów, nowoczesnych, modernistycznych i też tradycyjnych wzorów-oraz Państwa opinii. Kela działa już od ponad 110 lat i ciągle się rozwija, biorąc pod uwagę Państwa sugestie…

logo