Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WARSZAWA ŻOLIBORZ z lotu ptaka, ebook - fotoalbum

20-01-2012, 1:43
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 20 zł     
Użytkownik STO42
numer aukcji: 2048414422
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 19   
Koniec: 24-01-2012 11:55:20
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

"Warszawa Żoliborz z lotu ptaka" to ebook - fotoalbum zapisany w formacie pdf (około 8 Mb). Jestem autorem wszystkich fotografii, które znalazły się w tej publikacji. Jako autor tego albumu oraz jego wydawca, posiadam wyłączne prawa do jego rozpowszechniania.

ISBN: 978-83-[zasłonięte]875-0-2.

Istnieje możliwość otrzymania mailem bezpłatnego fragmentu albumu (wybrane strony -pdf, ok. 2 Mb). Mam nadzieję, że niniejsza prezentacja, a także bezpłatny fragment zachęcą Państwa do obejrzenia z lotu ptaka warszawskiego Żoliborza.


 Po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo mail zwrotny z dodatkowymi informacjami i numerem konta do przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bezzwłocznie zostanie wysłany do Państwa mail zawierający pełną wersję książki (ebook - pdf - ok. 8 Mb).

Dodatkowe informacje można otrzymać mailem lub telefonicznie.

 

Oto fragment wstępu, spis treści oraz kilka wybranych zdjęć. 
 

OD AUTORA

  Wszystkie  prezentowane tutaj fotografie lotnicze powstały na materiałach diapozytywowych i pochodzą z mojego archiwum. Przedstawiam Państwu ponad 90 zdjęć Żoliborza wykonanych w latach 2[zasłonięte]002-20, większość z nich nie była publikowana.
  Fotografie zostały pogrupowane. Główny podział na obszary urbanistyczne: Stary Żoliborz, Marymont–Potok oraz Sady Żoliborskie (jednocześnie tytuły rozdziałów) jest zgodny z Miejskim Systemem Informacji opracowanym w latach 1996–1998. Poruszając się wewnątrz tych obszarów odwiedzamy małe regiony, konkretne miejsca, place czy ulice. Opisy zostały ograniczone do minimum. W dolnej części po lewej stronie każdego zdjęcia widoczny jest rok jego wykonania, czasami po prawej stronie pojawia się informacja z jakiego kierunku zostało ono zrobione. Nazwy ulic i obiektów są aktualne. (...) 
 Mam nadzieję, że udało mi się uchwycić obraz warszawskiego Żoliborza na początku XXI wieku. Niektóre z budowli już nie istnieją, można znaleźć także miejsca które obecnie są już zabudowane.

Życzę miłego lotu oraz wielu wrażeń,

Tomasz Stępień