Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wabik pisk myszy na lisy DOM ŁOWCY WROCŁAW

22-01-2012, 12:12
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 39 zł      Aktualna cena: 39 zł     
Użytkownik www_domlowcy_pl
numer aukcji: 2013485089
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 55   
Koniec: 21-01-2012 13:51:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Moja Strona
logo
 
Tel. 608 191 591

domlowcy-[zasłonięte]@o2.pl

GG:  515180


kontakt
1. Po wygranej aukcji prosimy
o e-mail z potwierdzeniem chęci zakupu oraz informacją o formie płatności.

2. Użytkownicy posiadający mniej niż 5pkt w systemie komentarzy alle oraz użytkownicy nie posiadający pełnej aktywacji konta mogąnie mogą skorzystać z opcji wysyłki "za pobraniem". W takim przypadku możliwa jest tylko wpłata należności na konto lub odbiór osobisty.
3. Użytkownicy posiadający mniej niż 5pkt w systemie komentarzy alle proszeni są o niezwłoczne potwierdzenie checi zakupu podczas trwającej licytacji. W przeciwnym przypadku  takie oferty będą usuwane
4. Jako Sprzedawca zawsze wystawiamy komentarz jako drudzy.
5. Kupując kilka rzeczy za przesyłkę płacisz TYLKO  RAZ.
6. W tytule przelewu proszę podać swój nick z Allegro oraz numer wygranej aukcji.
7. Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie firmy w godzinach otwarcia

DOM ŁOWCY

SKLEP MYŚLIWSI

Ul. Rolna 62a ; 54-110 Wrocław

Godziny otwarcia

pn-pt    -    10-18

sob      -    10-15


bank

mBank


paypal

PayPal

KURIER 

POCZTA POLSKA 

ODBIÓR OSOBISTY wysyłka

Wysyłka jest realizowana w dniu zaksięgowania należności na koncie, bądź też w następny dzień roboczy. O ewentualnych opóźnieniach zawsze na bieżąco informuję.

W OFERCIE :ofertaWABIK PISK MYSZY NA LISY

myszka

Legendarny wabik Tomasza Szyperskiego. Doskonale imituje pisk myszy. Idealny do zwabiania lisów i innych drapieżników. Przydatny także do wiabienia dzików. Dzięki możliwości strojenia może służyć także jako gwizdek na psa. Do każdego wabika dołączona jest instrukcja oraz CD z nauką wabienia lisów (gratis).Wybrane podobne produkty dostępne w naszej ofercie:


WABIK NA DZIKI I DANIELE

aaa


Niezwykle skuteczny i prosty w obsłudze wabik do wabienia dzików o każdej porze roku, a także danieli w czasie bekowiska. Skonstruowany przez Klausa Weisskirchena - najwiekszego wabiarza w Europie - na podstawie 16-to letnich badań naukowych.


WABIK TUBA NA JELENIE

tuba

Legendarna konstrukcja. Wykonana z naturalnych materiałów - żywicowanej tektury zbijanej do konsystencji drewna. Dzięki rozsuwaniu pozwala osiągnąć niezwykłą głębię i rezonans.WABIK KNIAZIENIE ZAJĄCA NA LISA

kniaz

Wabik o donośności ok. 1 000 m. Nowa konstrukcja zbudowana w oparciu o doświadczenia T. Szyperskiego, K. Weisskirchena oraz własne. Posiada możliwość strojenia. Impregnowany naturalnym pszczelim woskiem. W komplecie instrukcja oraz CD "Nauka wabienia lisów".


KNIAZIENIE ZAJĄCA Z PISKIEM MYSZY - 2 w 1

2w1

Idealny zestaw do wabienia lisów: doskonałe kniazienie zająca i pisk myszy w jednym. Regulacja wysokości tonu kniazienia na membranie.(Do każdego wabika dołączona jest instrukcja oraz CD z nauką wabienia lisów.)WABIK NA SARNY:

aaaaa

Nowa doskonała konstrukcja Klausa Weisskirchena popularnego wabika z regulacją wysokości tonu. Daje bardzo miękkie i naturalne brzmienie. Pozwala wabić kozy na pisk i przestrach koźlęcia oraz kozły na mikot i gon i rujny odgłos "piu". Regulacja wysokości tonu oraz wydobywanie odgłosu "piu" za pomocą zewnętrznego pokrętła. (w zestawie instrukcja i CD - nauka wabienia saren)WABIK NA KOZŁY (TYP Z GROTEM):

bbbbb

opis: Profesjonalny instrument do wabienia rogaczy. Wykonany w specjalnie spreparowanym i ręcznie obrobionym parostku - typ z grotem. Posiada doskonałe brzmienie i pozwala wabić sarny na pisk i przestrach koźlęcia, mikot, przestrach, gon oraz zazdrość. Jest łatwy w obsłudze i niezwykle skuteczny. Każdy z wabików posiada niepowtarzalną formę(dostarczony wabik nie musi być identyczny z przedstawionym na zdjęciu), zachowując jednak takie samo doskonałe brzmienie.Dzięki temu jest nie tylko świetnym instrumentem, ale też posiada walor myśliwskiej biżuterii. Do wabika dołączone jest CD z nauką wabienia saren.OSŁONY NA LUNETĘ QUAKE:


quake


Osłona optyki szkieł lunety, lornetki lub obiektywów, wykonana z najwyzszej klasy materiałów  -   gumy i polimerów , wyprodukowana w USA, dostępna we wszystkich  rozmiarach.

OSTRZAŁKI LANSKY:

lansky

Wysokiej jakości ostrzałki firmy Lansky znanej i cenionej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Można nimi w szybki i łatwy sposób naostrzyć noże, scyzoryki, maczety oraz nożyczki - wystarczą 3-4 ruchy.

LATARKA NA CZAPKĘ BROWNING


browning cap light
  • Dwie diody w kolorze białym,
  • Jedna dioda w kolorze czerwonym
  • Baterie w zestawie,
  • Żywotność baterii: białe światło – do 25 godzin, czerwone światło – do 50 godzin,
  • Żywotność diody: do 10.000 godzin,
  • Wodoodporna,
  • Klips umożliwiający regulację kierunku padania światła.

CZAPKA BROWNING


browning czapka

  • Różne wzory
  • Rozmiar uniwersalny
  • Uni-Sex