Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

W CIENIU ŚMIERCI Laszlo Gyurko !!!!!!!!!!!!!!!!!!

24-04-2014, 5:14
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 3,99 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091609891
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 4   
Koniec: 24-04-2014 05:18:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 1987
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Laszlo Gyurko  W cieniu śmierci

Wydawca:   Czytelnik  1987
Wydanie:  I
Ilość stron:    112
Stan:    +dobry (stan można by określić jako bardzo dobry gdyby nie mały dyskretny podpis na pierwszej stronie (w rogu) poprzedniego właściciela oraz krzyżyk na okładce (zdjęcie), poza tym całość prezentuje się bardzo dobrze. Książka w pełni czytelna, bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych. Okładka  jak na zdjęciu.
Oznaki czasu:  lekko  pożółkłe kartki, w naturalny sposób w  wyniku upływu czasu nieznacznie poszarzała i pożółkła okładka.
Jakość wydania:  typowa dla lat osiemdziesiątych.

Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności), również zmianę adresu odbiorcy przyjmujemy tylko w tej formie, nie zaś w osobnym mailu. Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


W CIENIU ŚMIERCI Laszlo Gyurko  !!!!!!!!!!!!!!!!!!