Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

VICTORINOX NÓŻ KUCHENNY DO WYKRAJANIA 5.0501 RED

24-04-2014, 15:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 13,80 zł     
Użytkownik kormoran1105
numer aukcji: 4093029309
Miejscowość koszalin
Wyświetleń: 4   
Koniec: 24-04-2014 15:36:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.10 [kg]
Przeznaczenie: Do warzyw
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

VICTORINOX NÓŻ DO WYKRAJANIA kolor czerwony (red) 5.0501
Akcesoria do noży i scyzoryków Strona o mnie
Szwajcarskie noże oficerskie Kosmetyki szwajcarskie
Noże kuchenne Odzież Dodatki
Oryginalny nóż oficerski szwajcarskiej armii. Victorinox jest wiarygodnym towarzyszem na całe życie. Victorinoxy są objęte gwarancją dożywotnią na całe życie, dotyczy to noży
i scyzorykówopis produktu wykonanych z dowolnego materiału. (Dla elementów elektroniki gwarancja wynosi 2 lata)
Na każdym egzemplarzu oryginalnego scyzoryka wytłoczono napis potwierdzający jego autentyczność: "Victorinox swiss made stainless". Noże kuchenne posiadają napis na ostrzu i uchwycie.
Ewentualne naprawy gwarancyjne (gwarancja jest dożywotnia za wyjątkiem scyzoryków z elementami elektornicznymi) wykonywane są na wniosek posiadacza noża. Nie są wymagane żadne dokumenty potwierdzające zakup lub pisemne gwarancje!
Firma Victorinox gwarantuje, że jej scyzoryki i narzędzia wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, w tym m.in. ze stali nierdzewnej, i udziela wieczystej gwarancji na wszelkie wady materiałowe oraz wady fabryczne (z wyjątkiem elementów elektronicznych, które objęte są 2-letnią gwarancją). Gwarancja na noże kuchenne wynosi 2 lata.
Gwarancja traci ważność w przypadku wykorzystywania produktów firmy Victorinox niezgodnie z ich przeznaczeniem. Nie obejmuje również naturalnego zużycia tych produktów lub ich elementów.
Wszystkie inne produkty firmy Victorinox również posiadają cechy identyfikacyjne i sygnowane są logo graficznym i tekstowym znakiem towarowym firmy.
Sprzedawane przez nas produkty Victorinox pochodzą bezpośrednio od firmy Victorinox.Kupując u nas masz pewność, że produkt pochodzi z legalnej dystrybucji, jest oryginalny oraz posiada gwarancję producenta i polskiego dystrybutora, a ponadto wiesz, że nie zostałeś oszukany.
Ludzie przezorni i oszczędni kupują rzeczy dobre!


FOTO


VICTORINOX NÓŻ KUCHENNY 5.0501 kolor czerwony (red) - 1 szt.Szwajcaria - Alpy

Foto PW Kormoran 2011


Przedmiotem sprzedaży Allegro jest jeden (1 sztuka) nóż kuchenny Victorinox do wykrajania z serii 5.0501 w kolorze czerwonym (kod Victorinox 5.0501)

Gwarancja na wszystkie noże kuchenne Victorinox - dwa lata!

Nóż kuchenny do wykrajania

Specyfikacja techniczna noża:

Kategoria jakości - BEST QUALITY
Producent - Victorinox Szwajcaria

Kod Victorionox 5.0501
Przeznaczenie - nóż kuchenny do kształtowania,
doskonały również dla grzybiarza

waga netto - 20,1 g
długość całkowita - 162 mm
długość ostrza - 58 mm
rodzaj ostrza - zagięte łukowato, gładkie
długość uchwytu - 110 mm
rodzaj uchwytu - profilowany, wykonany z polipropylenu w kolorze czerwonym

Można zmywać w zmywarce

Opakowanie - brak

Kupując noże kuchenne Victorinox masz gwarancję ich niezawodności i długiego, bezproblemowego użytkowania.Zobacz koniecznie dostępną na innych moich aukcjach kolorową kolekcję noży kuchennych »

Festiwal Kolorowych Noży Kuchennych Victorinox
FESTIWAL KOLORÓW
VICTORINOXktóra zawiera m.in. nóż do pomidorów z 11-centymertowym ostrzem, czy do krojenia kiełbasy i serię różnnych noży kuchennych do obierania o długości ostrza od 8 do 10 cm. Nóż do obierania jest jednym z najbardziej potrzebnych narzędzi w kuchni, ponieważ nadaje się do delikatnych prac, jakich nie można wykonać innymi nożami. Jest często niedoceniany ponieważ wiele ludzi uważa, że taki nóż jest zbyt mały by przydał się do czegoś ważnego. Daj znać owocom i warzywom kto tu rządzi i wykonaj zawiłe cięcia i pełne inspiracji przybrania potraw lub wysublimowane dekoracje. Noże te idealnie nadają się do obierania krewetek i czyszczenia ich, również przydają się do zręcznego usuwania nasion z owoców i warzyw. Równie sprawnie można użyć ich do przecinania pieczywa. Noże do obierania Victorinox są wyjątkowo ostre i należą do jednych z polecanych szefom kuchni narzędzi, nadając się również dla początkujących. Odpowiednia twardość ostrza i laserowo testowany kąt ostrza gwarantują solidną wytrzymałość

.Szwajcaria - Alpy

Foto PW Kormoran 2011

Trademark Information ™ - "Victorinox"®, the famous Victorinox Cross and Shield, and "Swiss Army"® are trademarks ™ owned by Victorinox AG and its affiliates.
Wszelkie elementy graficzne strony przynależą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu promocji produktów handlowych prezentowanych na tej stronie www.
Autorem fotografii, szaty graficznej strony i tekstu zawierającego opisy przedmiotów jest PW KORMORAN. Wykorzystanie jakichkolwiek elementów tej strony wymaga pisemnej zgody autora.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright PW KORMORAN 2[zasłonięte]010-20


Moje aukcje Allegro. Najtaniej! Sprawdź!