Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

VERBATIM DVD+R LIGHTSCRIBE 4,7GB x16 Cake Box WaWa

06-06-2014, 18:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 18 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 18 zł     
Użytkownik Czysta_Plyta
numer aukcji: 4220608256
Miejscowość Warszawa
Licytowało: 1    Wyświetleń: 24   
Koniec: 06-06-2014 18:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.40 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


 


 

 

 

Verbatim DVD+R

10 sztuk w opakowaniu CAKE

z prędkością zapisu x16

z technologią LightScribe wersja 1.2

!! w super cenie !!

VERBATIM DVD+R LIGHTSCRIBE 4,7GB x16 Cake Box WaWa

Przedmiotem aukcji jest rewelacyjna płyta DVD+R firmy Verbatim. Płyta posiada pojemność 4,7 GB i zapisać ją można z prędkością x16. Nośnik ten, poza możliwością zapisu, charakteryzuje technologia LightScribe w wersji 1.2.

Technologia LightScribe, została stworzona z myślą o dekorowaniu nośników w nagrywarkach, nadając im unikalny wygląd. Polega ona na wypaleniu na wierzchniej stronie nośnika, wcześniej przygotowanej w programie grafiki. Wersja 1.2 LightScribe, sprawia iż czas "wypalenia" etykiet jest krótszy oraz bardziej wyraźny.

Proces wypalania grafiki na płycie ogranicza się do przełożenia o 180 stopni płyty w nagrywarce, uruchomieniu programu do tworzenia grafiki (np. Nero CoverDesigner) i wypaleniu na wierzchniej stronie płyty wcześniej przygotowanej grafiki.

 

Efekt końcowy, otrzymany po tych czynnościach, sprawia iż ze zwykłego nośnika, jesteśmy w stanie przygotować unikalnie wyglądającą płytę ze spersonalizowaną na niej grafiką, bez konieczności użycia drukarki lub sitodruku.

 

Tak przygotowana płyta, przedstawiać może nie tylko grafikę, ale także spis utworów lub okładkę od kopii programu.

 

 

Czysty nośnik LightScribe możemy nagrać w każdej nagrywarce, lecz etykiety przygotowujemy tylko i wyłącznie w sprzęcie do tego przystosowanym.

 

W prezentowanym opakowaniu Cake Box znajduje się 10 tych nośników. Maksymalna prędkość zapisu wynosi aż 16 razy.

 

Nośnik ten, będzie dobry wyborem do przechowywania filmów, gier, zdjęć lub też muzyki. Oczywistą rzeczą jest także kompatybilność płyty z konsolami gier.

 

Nośnik wykorzystany w tym produkcie to Advanced Azo Plus - nośnik o wydłużonej żywotności do 100 lat. Nagranie na nim nie sprawi kłopotu nawet mało wprawnemu użytkownikowi. Sprawdzi się on także idealnie w duplikatorach płyt.

Firma Verbatim jest od wielu lat liderem produkcji nośników do komputerów. Zarówno płyty CD jak i DVD, to produkt godny zaufania, na którym użytkownik się nie zawiedzie a jego oczekiwania będą w pełni zaspokojone.

 

 

Dane techniczne:

Typ Nośnika: DVD+R

Pojemność nośnika: 4,7 GB

Prędkość zapisu: x16

Technologia LightScribe: TAK

Typ opakowania: Cake Box

Ilość w opakowaniu: 10 sztuk

Waga: 0.30 kg

Jak do nas trafić: