Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

USP LABS Jack3d 250g STARA WERSJA Z USA 3 SMAKI

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 145 zł     
Użytkownik castellano64
numer aukcji: 3854658703
Miejscowość Wysyłka
Zostało sztuk: 40    Wyświetleń: 27   
Koniec: 17-01-2014 23:26:18
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

USP LABS Jack3d 250g WERSJA NA RYNEK USA!!!!!!

smak:grape bubblegum,fruit punch,lemon lime.

JackEd
Rewelacyjny stack kreatynowy przedtreningowy, daje mega kopa, wspomaga koncentrację na treningu, poprawia siłę i wytrzymałość
Pre-Exercise CNS-Caranosine-ATP Augmentor. Ultra-Intense Muscle-Gorging Strength, Energy, Power&Endurance

 

Najlepszy i najskuteczniejszy suplement przedtreningowy Jack3d od USP Labs to odżywka stworzona dla najbardziej wymagających sportowców dyscyplin siłowych jak kulturystyka oraz fitness.

 

Odżywka kreatynowa Jack3d USP Labs to kompleksowy suplement diety łączący w sobie związki, które zarówno podnoszą efektywność treningu jak i pozwalają czerpać z niego więcej korzyści. Związki te zwiększają napływ krwi do mięśni, pobudzają, poprawiają koncentrację, wspierają anabolizm oraz przyspieszają regenerację a co najważniejsze podnoszą niesamowicie agresywność treningu co prowadzi do osiągnięcia założonych celów. Legenda w USA - suplement Jack3d niesamowicie poprawia siłę, która rośnie z każdym treningiem. Jest to produkt stworzony dla najbardziej wymagających. Działanie tego silnego i skutecznego preparatu można porównać z najmocniejszymi dostępnymi na rynku suplementami przed treningowymi.

 

  Zalety rewelacyjnego suplementu Jack3d od USP Labs - numer 1 w USA:
 • synergia oraz kompozycja substancji wysoko odczuwalna,
 • rewelacyjny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie,
 • mocno pobudza,
 • odżywka bardzo mocno zwiększa "napompowanie mięśni",
 • działa anabolicznie i antykatabolicznie,
 • poprawia regenerację,
 • suplement zawiera tylko najlepsze składniki,
 • zwiększa siłę, masę mięśniową i wytrzymałość,
 • nie zawiera cukrów,

 

Bardzo dobry suplement przedtreningowy Jack3d to stosunkowo tani stak kreatynowy oraz wolumizer komórkowy

 

Tylko niektóre odżywki mogą stać się kultowymi. Jacked to już legenda w Stanach - unikalna formuła suplementu przedtreningowego. Silny i skuteczny Jack3d, znany też jako Jacked od USP Labs to idealny suplement dla wszystkich wymagających sportowców. Dzięki zawartości kreatyny w swoim składzie unikalny stack przedtreningowy Jack3d wspomaga budowę muskulatury. Dzięki argininie - Jack3d ma właściwości skutecznego wolumizera komórkowego, a dzięki zawartości w bogatym składzie Jack3d kofeiny i garanyum ten stosunkowo tani stack kreatynowy przedtreningowy jest też energetykiem – daje mega kopa, aby każdy trening był na maxa wykorzystany!

 

Jack3d USP Labs - HIT z USA. Prawdopodobnie najsilniejsza kreatyna na świecie!
  Monohydrat kreatyny (creatine monohydrate) to najlepszej jakości kreatyna, która wpływa na wiele czynników, m.in.:
 • uczestniczy w transporcie i odbudowie ATP;
 • zwiększa tempo syntezy protein, dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska;
 • hamuje katabolizm, dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku;
 • wykazuje właściwości antyoksydacyjne, pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego
 • pomaga chronić serce zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

 

AAKG (Alfa - ketoglutaran argininy) bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne. Wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu, wspiera proces regeneracji wątroby, jest ważnym prekursorem dla kreatyny. Niestety, ale tradycyjna forma Argininy bardzo łatwo ulega rozpadowi w żołądku i tym samym niewielka jej ilość dociera do miejsca przeznaczenia. Aby temu zapobiec Jack3d zawiera Alfa-Ketoglutaran Argininy, który jest o wiele mniej wrażliwy na działanie kwaśnego środowiska układu trawiennego, co sprawia, że możemy cieszyć się wszystkimi zaletami zwykłej Argininy przy stosowaniu znacznie mniejszych dawek.

 

Beta-alanina wraz z histydyną wchodzi w skład karnozyny, związku odpowiedzialnego za opóźnianie procesu zmęczenia mięśni podczas intensywnych treningów. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za tzw. "odkwaszanie" szybkokurczliwych włókien mięśniowych, dzięki czemu możliwe jest jeszcze większe wydłużenie czasu treningu i zwiększenie jego intensywności, jak również przyspieszenie procesu regeneracji powysiłkowej oraz zmniejszenie ogólnej bolesności mięśni towarzyszącej wyczerpującym treningom. Beta-alanina zapewnia także prawidłową prace ATPazy, enzym biorącego udział w procesie uwalniania energii, co w bezpośrednio sposób przekłada się na zwiększoną zdolność naszego ciała do podejmowania wysiłku.

 

1.3 Dymetilamilamyna (Garanyum) - to naturalnie występujący w przyrodzie związek o działaniu podobnym do adrenaliny. Składnik ten jest doskonałym źródłem dodatkowej energii. Garanyum wpływa również na szlaki odpowiedzialne za kontrolowanie apetytu i działanie termogenne. Bardzo silnie stymuluje proces redukcji zapasowej tkanki tłuszczowej, jak również pomaga w zwiększeniu intensywności treningów. Zaletą tego związku jest to, że wykazuje bardzo niską toksyczność (jak określono na podstawie wskaźnika LD-50). W porównaniu do efedryny jej subiektywne efekty mają charakter bardziej centralny niż obwodowy, co przekłada się na znacznie przyjemniejszy efekt pobudzenia (eliminacja drżenia rąk itp).

 

  Charakterystyka silnego i skutecznego wolumizatora komórkowego Jack3d USP Labs:
 • 1 porcja odżywki = 1 miarka (5,5 gram)
 • Ilość porcji w opakowaniu: 45
 • Opakowanie odżywki: 250 gram
Dawkowanie mega hardcore energetycznego Jack3d:

 

Należy przyjąć 1 porcję (1 miarka wymieszana z ok. 200 ml wody) ok. 30-45 minut przed treningiem. Nie stosować w dni nietreningowe!

 

Skład stosunkowo taniego produktu kreatynowego do stosowania przed treningiem:
Zawartość: jednej porcji
Zastrzeżona mieszanka Jack3d: 4145,00 mg
- AAKG
- monohydrat kreatyny
- beta alanina
- kofeina
- 1.3 Dymetilamilamyna (Garanyum)
- ekstrakt z jagód Schizandra (standaryzowany do Schizandrol A)

 

  Inne składniki legendarnego preparatu dla prawdziwych sportowców:
 • kwas cytrynowy
 • naturalne aromaty
 • sukraloza
 • acesulfam potasu
 • dwutlenek krzemu
 • stearyniam pochodzenia roślinnego
 • beta karoten (barwnik)

 

 

KONTAKT:507[zasłonięte]451


WYSYŁKA W CIAGU 24H!!!!!!!!!!!!

SPRAWDZ INNE MOJE AUKCJE!!!!!!

GDY KUPISZ KILKA PRODUKTOW ZA WYSYŁKE PŁACISZ TYLKO RAZ!!!!!