Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TYNKI GIPSOWE MASZYNOWE CEMENTOWE POSADZKI ZAMOŚĆ

04-12-2014, 4:51
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 11 zł     
Użytkownik zbig94
numer aukcji: 4830967142
Miejscowość Zamość
Wyświetleń: 11   
Koniec: 04-12-2014 04:57:01

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witamy serdecznie Oferujemy usługę w zakresie profesjonalnego wykonania tynków gipsowych.Tynki nasze wykonywane są mechanicznie agregatem tynkarskim niemieckim PFTG4 przy użyciu najlepszych na rynku materiałów KNAUF MP 75L , wraz z niezbędnymi do jego wykonania akcesoriami: gruntem( również firmy Knauf). narożnikami, siatką do ew. wzmocnień, foliami i taśmami ochronnymi Posiadamy także profesjonalny sprzęt niemieckiej firmy PFT.. Nasze doświadczenie to ponad 12 lat pracy w tym segmencie i na przestrzeni tego czasu wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję w branży budowlanej.. Pozostawiamy teren budowy w należytym porządku.Powyższa cena dotyczy wykonania 1m kw bez naszego materiału istnieje możliwość wykonania tynku z naszym materiałem w cenie 21 zł za 1 m.kw Teren działania to Zamość Lublin,Chełm,Tomaszów lubelski i okolice w woj lubelskim oraz Warszawa.WYKONUJEMY RÓWNIEŻ POSADZKI WYLEWKI MIXOKRETEM ORAZ W OKRESIE ZIMOWYM MONTAŻ PŁYT G-K.

Klienci naszej firmy mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usługi, ale także na fachową poradę w takich kwestiach jak dobór materiałów, czy przebieg procesu inwestycyjnego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.
Naszą firmę cechują solidność ,terminowość oraz elastyczność wobec wymagań klienta, która przejawia się miedzy innymi przyjaznymi cenami, uwzględniającymi potrzeby każdego inwestora oraz aktualną sytuację na rynku. Nasze usługi wykonujemy zarówno na własnych materiałach, jak i na materiałach powierzonych przez klienta.
Dokładamy wszelkich starań, aby klient miał poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z wykonanych przez nas robót.
Zaufało nam już bardzo wielu klientów, zarówno inwestorzy indywidualni jak i firmy.

TEL. 511-[zasłonięte]-334 lub e-mail [zasłonięte]@wp.pl

 

 

 

 


 • Galeria zdjęć
  darmowe zdjęcia na aukcje Allegro
  Kliknij aby powiększyć
  darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro
  Galeria zdjęć
  darmowe zdjęcia na aukcje Allegro
  Kliknij aby powiększyć
  darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro
  OGÓLNE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE TYNKÓW GIPSOWYCH

  Obecna metoda tynkowania wyznacza nową jakość wykończenia ścian wewnętrznych budynku. Tradycyjna technologia tynkowania (cement, wapno, piasek) z reguły jest niewystarczająca naszym wymaganiom, powierzchnia tynków tradycyjnych cementowo-wapiennych często wymaga dodatkowego wykończenia gładziami, dla wyrównania powierzchni jak i jego wygładzenia przed malowaniem, co znacznie podnosi koszty prac tynkarskich. Obecnie, na większości budów stosuje się tynki gipsowe, które spełniają całkowicie oczekiwania inwestora. Dziś wykańczanie ścian lub sufitów stało się o wiele łatwiejsze i szybsze, a uzyskane powierzchnie o wysokiej jakości.

  Przewaga tynków gipsowych nad tradycyjnymi jest niepodważalna. Przede wszystkim, tynki gipsowe wykonuje się techniką jednowarstwową, od razu wykańczając powierzchnię ostatecznie. Są łatwe do wygładzania, przy czym powstaje mała ilość odpadów, są szybkoschnące i pozwalają uzyskiwać wysokie wydajności tynkowania. Są to gotowe, przygotowane fabrycznie mieszanki tynkarskie. Głównymi składnikami tynków gipsowych jest przede wszystkim wysokiej jakości niezanieczyszczony gips, kruszywo kalibrowane (śred. do 1,2 mm) i wiele uszlachetniających dodatków. Tynki gipsowe produkuje się w dwóch wersjach technologicznych. Jako tynki maszynowe, które wykonuje się na budowach przy zastosowaniu specjalnych agregatów tynkarskich oraz jako tynki ręczne, preferowane przy wykonawstwie prac remontowych z niewielkimi powierzchniami do otynkowania np. do 50 m2

  W Polsce obecnie technologia tynków gipsowych jest powszechna w realizacjach budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i jednorodzinnego. Stosowana jest w wielu obiektów użyteczności publicznej, takich jak: szkoły, biura, szpitale itp., a także na budowach różnych obiektów usługowych (hotele, banki, markety i inne).

  Wynalazcą technologii tynkowania maszynowego jest firma "KNAUF". To specjaliści tej firmy wiele lat temu opracowali odpowiedni materiał tynkarski na bazie gipsu, który nadawał się do zastosowania z maszyną mieszającą- pompującą. Musiał spełniać konieczne warunki plastyczności dla przesyłu wężem. Posiadać w miarę długi i stabilny czas wiązania oraz jednorodną strukturę. Powinien się charakteryzować dobrą przyczepnością do podłoża i nie mógł stwarzać żadnych problemów wykonawczych na ścianie, aż do ostatecznego wykończenia.


  Tynk gipsowy jest określany terminem jako tzw. tynk "ciepły". Posiada, w przeciwieństwie do tynków cementowo-wapiennych, bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła. Kształtuje się on w przedziale od 0,25 do 0,35 W/mk. Tworzy przytulną atmosferę w pomieszczeniu, a zarazem, poprzez swoją dobrą izolacyjność termiczną ma wpływ na oszczędzanie energii cieplnej. Tynk z agregatu podawany jest bezpośrednio na ścianę pod dużym ciśnieniem, co powoduje dokładną penetracje i uszczelnienie najmniejszych szczelin, ubytków zaprawy itd. Tak narzucony tynk gwarantuje też mocne zespolenie się z podłożem.

  Przy pomocy tynków gipsowych, bez trudu można uzyskiwać gładkie, bardzo równe, dokładnie wykończone i bardzo estetyczne powierzchnie. Tynki gipsowe są bardzo dobrym podłożem pod powłoki malarskie, tapety lub płytki ceramiczne. Stosować je można bez ograniczeń w kuchniach, łazienkach i piwnicach. Szybkie wysychanie jest ważną zaletą tego materiału. Już po pierwszej fazie wysychania, uzyskuje wilgotność do 5,5% wagowo ( inne tynki 9,5-15%).Pełne wyschnięcie następuje po 10 do 14 dni i jest zależne od grubości warstwy tynku, temperatury i wilgotności w pomieszczeniu. Po wyschnięciu jest odporny na ścieranie. Bez problemu można wbijać w niego gwoździe, nie odpryskuje.
  Podstawowym składnikiem tynku jest gips (CaSO4 + 2 H2O). Minerał ten zawiera w sobie dwie molekuły krystalicznej wody, które wyraźnie wpływają na podwyższenie ogniochronności tego materiału. Podczas ewentualnego pożaru, uwalniają się w formie pary wodnej i wydatnie spowalniają proces nagrzewania otynkowanego elementu. Otulina z tynku gipsowego pod względem ogniochronności jest równoważna otulinie betonowej.

  Tynk gipsowy nie drażni skóry ludzkiej, posiada taki sam jak ona poziom współczynnika pH i taką samą wielkość oporu dyfuzyjnego pary wodnej. Poprzez znaczną swoją porowatość, jest sprawcą utrzymywania przyjemnego klimatu we wnętrzach. Kiedy w pomieszczeniach otynkowanych tynkiem gipsowym wystąpi nadmierna wilgoć, wchłania ją. Przekazuje z powrotem do wnętrza, kiedy poziom wilgoci w pomieszczeniu wyraźnie się zmniejszy.