Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Tropical VegeTabin B 200 szt. - uzupełnienie

18-01-2012, 7:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik Grzegorz_Pas
numer aukcji: 2005415870
Miejscowość Lublin
Wyświetleń: 55   
Koniec: 17-01-2012 13:39:14
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 Tropical VegeTabin B 200 szt.

pokarm w postaci tonących tabletek

opakowanie uzupełniające - długi termin ważności

 

Tropical VegeTabin B wysokobiałkowy, roślinny pokarm w postaci tabletek opadających na dno, przeznaczony do codziennego karmienia roślinożernych ryb dennych. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dorastającego narybku i ryb wszystkożernych. Zawarty w pokarmie naturalny immunostymulator – beta-glukan i witamina C wzmacniają układ odpornościowy, wspierając organizmy ryb w walce z patogenami. Obecny w pokarmie błonnik i pokrzywa regulują procesy trawienia, co jest szczególnie istotne dla ryb roślinożernych, o długich i delikatnych przewodach pokarmowych. Naturalnym źródłem witamin, mikroelementów oraz chlorofilu, korzystnie oddziałującego na florę przewodu pokarmowego jest pokrzywa i szpinak.

 

VegeTabin B pokarm firmy TROPICAL jest roślinnym, pełnoporcjowym, wysokobłonnikowym, pokarmem do codziennego stosowania, w postaci tabletek opadających na dno. Zawiera optymalnie zbilansowane składniki odżywcze, odpowiednie dla wszystkich ryb wymagających pożywienia roślinnego, żerujących w okolicach dna. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety ryb wszystkożernych i dorastającego narybku.

Opakowanie uzupełniające - pokarm jest pakowany w woreczki strunowe.

 

KLIKNIJ TUTAJ

i zobacz wszystkie przedmioty sprzedającego