Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TOMTOM VIA 125 NOWOŚĆ 2 Lata aktualizacji gratis

22-01-2012, 0:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 639 zł      Aktualna cena: 639 zł     
Użytkownik mmgmmg
numer aukcji: 2038605538
Miejscowość Sosnowiec
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 182   
Koniec: 20-01-2012 16:30:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Przekątna ekranu (cale): 5.00
Mapy w zestawie: Tak
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Produkty zamówione w sklepie MMG dostarczane są standardowo do 48 godzin. Przy wybranej formie płatności pobranie, towar zwykle jest wysyłany w dzień zamówienia, przy przedpłacie w dzień, w którym zostanie zaksięgowana wpłata na naszym koncie. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o ewentualnym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia. W przypadku zamówienia wysyłanego za pomocą Poczty Polskiej, do przesyłki doliczana jest kwota za przesyłkę w zależności od gabarytów – zwykle 15 zł. Koszt przesyłki towaru za granicę jest ustalany przy zamówieniu – różny koszt w zależności od kraju - czas dostawy to zwykle ok. 7 dni. Przesyłki gdzie towar doręczany jest przez firmę kurierską, standardowo są u Klienta w następnym dniu roboczym.

 


Kurier GLS (przelew) - 15.00 zł
Kurier GLS (pobranie) - 25.00 zł

 

TOMTOM VIA 125 - NOWOŚĆ +2 lata aktualizacji GRATIS!
 
 

OPIS PRODUKTU

     TomTom Via sprawia, że nawigowanie to bagatelka, zapewniając Ci pełną kontrolę za kierownicą. Zaprojektowana dla wygody, umożliwia telefonowanie bez używania rąk. Zaawansowany asystent pasa ruchu pozwala z łatwością nawigować przez skomplikowane skrzyżowania. Posiadając najlepsze mapy i IQ Routes, będziesz zawsze punktualnie docierać do celu podróży.


ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

  Aby ułatwić bezpieczną jazdę, urządzenie TomTom wykorzystuje technologię Bluetooth®, służąc jako głośnomówiący zestaw samochodowy. Dzięki temu można trzymać ręce na kierownicy i obserwować drogę podczas wykonywania i odbierania rozmów telefonicznych za pośrednictwem urządzenia TomTom.


ZINTEGROWANY UCHWYT

  Wygodnie składany uchwyt zintegrowany z urządzeniem tak, aby było ono zawsze pod ręką. Łatwo go przymocować do przedniej szyby samochodu. Użycie dodatkowych płytek montażowych umożliwia przekręcenie go do góry nogami i zamontowanie do deski rozdzielczej. Ekran zostanie automatycznie obrócony w prawą stronę.

 
 
 

MAPY

Zawiera mapy: Andory, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gibraltaru, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Monako, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, San Marino, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Watykanu, Węgier, Wlk. Brytanii i Włoch.

Mapa obejmuje również główne drogi Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Macedonii, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Serbii i Ukrainy  

 


 

GWARANCJA

 Urządzenia pochodzą z polskiej dystrybucji i  są objęte 24 miesięcznym okresem gwarancji, którą można realizować w serwisie TOMTOM.


CO W ZESTAWIE

 • Urządzenie TOMTOM
 • Uchwyt na szybę
 • Ładowarka samochodowa
 • Faktura VAT lub paragon - warunek gwarancji!

 
 • Wyświetlacz 5.0 cali TFT LCD
 • Rozdzielczość wyświetlacza - 480x272
 • Wymiary - 134x93x19
 • Waga - 213g     
 • Wbudowana pamięć RAM: 64 MB
 • Wbudowana pamięć ROM: 4 GB
 • Ekran dotykowy
 • Bluetooth
 • Czas pracy baterii - do 2 godzin.


NAWIGACJE OFEROWANE NA NASZEJ AUKCJI SĄ OBJĘTE 2 LETNIM OKRESEM BEZPŁATNYCH AKTUALIZACJI MAP GRATIS! 

 


 
 

 

 

Nr Rachunku:
53 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 303498
BRE BANK S.A. - mBank
MMG Mio
ul: Rudna 14
41-200 Sosnowiec
W tytule prosimy wpisać numer aukcji oraz nick allegro.

TOMTOM VIA 125 NOWOŚĆ 2 Lata aktualizacji gratis