Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TOM CLANCY - literatura

19-01-2012, 14:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 189 zł     
Użytkownik Siedlec
numer aukcji: 1996236330
Miejscowość Rzeszów
Wyświetleń: 13   
Koniec: 12-01-2012 21:05:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 • Tom Clancy – CENTRUM

Eksplozja bomby w centrum Seulu.
Amerykański samolot zestrzelony nad Koreą.
Próba zamachu na amerykańską bazę wojskową w strefie zdemilitaryzowanej.
Do akcji wkracza Centrum Szybkiego Reagowania. Za zamachami nie stoi Korea Północna, lecz ktoś, kto dla swoich szaleńczych celów nie zawaha się wywołać globalnego konfliktu.

 • Wydanie 2007 rok, oprawa miękka, stron 275, stan db!

 

 

 • Tom Clancy – RACJA STANU

 

 Niemcy. Neonazistowska bojówka napada na ekipę realizującą film o II wojnie światowej. Zabija filmowców, zabiera cenne rekwizyty. Ale to dopiero początek przygotowań do zuchwałego zamachu... Tymczasem zespół Centrum Szybkiego Reagowania negocjuje w Niemczech zakup nowoczesnej broni. Nieoczekiwanie ich misja zmienia się w walkę o uchronienie świata przed odrodzeniem potęgi faszyzmu.

 

 • Wydanie 2007 rok, oprawa miękka, stron 350, stan db!

 

 

 • Tom Clancy – OBLĘŻENIE

 Seria Centrum Szybkiego Reagowania sprzedana na świecie w 20 milionach egzemplarzy Nowy Jork. Grupa byłych oficerów planuje napad stulecia...Paul Hood, Szef Centrum Szybkiego Reagowania, odchodzi na emeryturę. Opuszcza dyrektorskie biurko z nadzieją, że już nigdy nie będzie musiał zażegnywać żadnego międzynarodowego konfliktu. Ale gdy porywacze zajmują gmach ONZ i biorą zakładników, znów musi wkroczyć do akcji, i to trudniejszej niż kiedykolwiek wcześniej. Wśród zakładników jest jego córka...

 • Wydanie 2008 rok, oprawa miękka, stron 220, stan db!

 

 

 • Tom Clancy – CASUS BELLI

 

Seria Centrum Szybkiego Reagowania sprzedana na świecie w 20 milionach egzemplarzy.
Turcja. Kurdyjscy terroryści opanowują wielką tamę na Eufracie. Jej wysadzenie będzie pierwszym krokiem w realizacji ich planu: wywołania wojny na Bliskim Wschodzie.
Do akcji wkracza elitarna amerykańska jednostka. Przeciwnik przejmuje jednak ich centrum dowodzenia. Komandosi muszą odzyskać kontrolę nad sytuacją, zanim terroryści dotrą do najbardziej tajnych informacji...

 

 • Wydanie 2008 rok . oprawa miękka, stron 326, stan db!

 

 • Tom Clancy – SPLINTER CELL. SOJUSZ ZŁA

 

Trzecia powieść z bestsellerowej serii stworzonej przez mistrza thrillera militarnego na podstawie jego znanej na całym świecie gry wideo
Wybrzeże Grenlandii. Kuter rybacki wyławia dryfującą tratwę ratunkową. Ale uratowany rozbitek wkrótce umiera... na chorobę popromienną.
Sam Fisher, superagent z Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, musi rozwiązać zagadkę zabójczej substancji - groźnej broni, której produkcja zakazana jest na całym świecie. Dysponuje nią jeden człowiek: fanatyk, który w imię przeszłości zamierza zniszczyć przyszłość zachodniego świata.

 

 • Wydanie 2008 rok, oprawa miękka, stron 214, stan db!

 

 

 • Tom Clancy – SPLINTER CELL. SZACH-MAT

 

Tylko nieliczni wiedzą o jego istnieniu. Działa ponad prawem. Kiedy stawką jest życie milionów Amerykanów, nikt nie może zastąpić Sama Fishera, agenta supertajnego wydziału Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Jego specjalność to straceńcze misje ? zbyt ryzykowne dla CIA i FBI. Tym razem Fisher musi przechwycić zmierzający ku wybrzeżu Stanów Zjednoczonych frachtowiec ze śmiercionośnym ładunkiem na pokładzie. Ma tylko dwa wyjścia: zatrzymać statek lub zginąć w akcji.

 

 • Wydanie 2007 rok, oprawa miękka, stron 244, stan db!

 

© AllegroPromo