Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

THOMAS - RUDIK - TOMEK TOMY

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik monia230382
numer aukcji: 3865499072
Miejscowość RADOM
Wyświetleń: 5   
Koniec: 17-01-2014 23:27:37

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Producent: Fisher Price
Płeć: Chłopcy
Wiek dziecka: 2 lata +
Materiał: Plastik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witam....

 

Lokomotywa z serii Tomek i Przyjaciele

 

Ciuchcia z napędem


 Rudik (Rusty)

 

Rudik to wąskotorowa lokomotywa spalinowa (czyli typu diesel). Rudik jest pomalowany na pomarańczowo i ma numer 5 jeżdżąc na Linii Sławka. Wzorowany był na lokomotywie 0-4-0 Midlander, lokomotywie spalinowej z roku 1954 która pracowała na linii Talylltn w Walii. We wcześniejszych odcinkach Rudik był bardzo zdyscyplinowaną lokomotywą, potrafił pracować tak długo, że aż zabrakło mu paliwa. W nowszych epizodach twórcy zrobili z niego większego lekkoducha, który w dodatku lubi sprzeczać się z Damianem.

TrackMaster Tomek i Przyjaciele to fantastyczna seria kolejek, w skład której wchodzą zestawy, akcesoria oraz pociągi z tej kochanej przez maluchy bajki. Wszystkie pociągi posiadają nawet najdrobniejsze detale bajkowych bohaterów. Każdy z pojazdów ma zintegrowany elektryczny napęd, dzięki czemu może sam jeździć po świecie Tomka. Gdy moduł jest wyłączony, kolejkę można pchać bądź ciągnąć. Zestawy są w pełni kompatybilne z kolejkami Tomy Trackmaster.