Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TC Electronic POLY TUNE 2 tuner gitarowy

30-01-2015, 3:22
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 371 zł     
Użytkownik lemanski
numer aukcji: 4949359799
Miejscowość Będzin
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 10   
Koniec: 30-01-2015 03:19:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Email: [zasłonięte]@centrummuzyczne.pl

Tel. 32 [zasłonięte] 26
884 [zasłonięte] 065
Przy przelewie na konto: 0 zł.

Przy wysyłce za pobraniem: 0 zł. • Jeżeli nie chcesz kupić tego przedmiotu nie licytuj!!! Oszczędzi nam to kłopotu oraz czasu.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.
 • W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać lub dzwonić.
 • Po zakończeniu transakcji oczekujemy komentarza pierwsi jako sprzedający przedmiot.


TC PolyTune 2

Pozytywnie nastrojony

Oryginalny PolyTune podbił świat i na zawsze odmienił sposób strojenia instrumentów przez gitarzystów. Pierwszy na świecie polifoniczny tuner momentalnie zawładnął sercami gitarzystów. Czy stało się to za sprawą wywołującej opad szczęki, niezwykłej funkcji strojenia polifonicznego, pozwalającej nastroić instrumenty szybciej, łatwiej i bardziej intuicyjnie? Czy chodzi o jasny i wyraźny wyświetlacz LED, albo Tuning Magnet, magnes spowalniający wskazania w miarę zbliżania się do właściwej wysokości dźwięku? A może za sukcesem kryje się technologia MonoPoly wykrywająca czy gramy na jednej czy sześciu strunach i błyskawicznie dopasowująca ustawienia tunera?

Tak, jak w przypadku artystów, którzy nigdy do końca nie wiedzą, jak stworzyli swój największy przebój, tak i tutaj na sukces złożyło się prawdopodobnie kilka czynników. Cokolwiek to było, PolyTune okazał się strzałem w dziesiątkę! Jednak firma TC Electronic stworzyła teraz nowy, jeszcze lepszy model urządzenia, którego niesamowite funkcje sprawiają, że PolyTune 2 umocnił się na pozycji lidera wśród tunerów podłogowych dla gitarzystów.

•Technologia PolyTune® - strojenie wszystkich strun jednocześnie,
•Jasny wyświetlacz Retina,
•Ultra-precyzyjny, stroboskopowy tuner chromatyczny.

Polifoniczna perfekcja

Jeśli nie wyszedłeś nagle z jaskini po kilku latach to pewnie wiesz, że z PolyTune wystarczy uderzyć wszystkie struny w gitarze lub basie jednocześnie i tuner natychmiast pokaże ci, która struna wymaga dostrojenia. To jest naprawdę proste: uderzasz - stroisz - grasz! Tym samym poświęcasz minimum czasu na strojenie, a maksimum na to, co lubisz najbardziej - czyli na grę.

 

Einstein to wyjaśnił!

Wyświetlacz PolyTune 2 wyposażono w najjaśniejsze diody LED, jakie kiedykolwiek dotąd widziałeś na oczy. Przypomnij sobie, niektóre tunery znakomicie sprawdzają się w trakcie koncertów w dzień, a inne świetnie wskazują tylko w zaciemnionych klubach. Z PolyTune 2 wszystko zobaczysz jak na dłoni, bez względu na okoliczności. Do tego specjalne czujniki oświetlenia zewnętrznego zadbają o właściwy poziom jasności. Zawsze, za każdym razem. Diody w PolyTune 2 świecą nieziemsko jasno, więc nie bądź zdziwiony, jeśli wokół twojego pedalboardu nagle planety wyznaczą sobie nową orbitę.

Mocny stroboskop

Oryginalny PolyTune to pod względem precyzji najlepsze urządzenie w swojej klasie. Świetnie - ale czemu nie pójść jeszcze dalej? Wielu gitarzystów lubi używać tunera stroboskopowego - więc PolyTune 2 też ma teraz tuner stroboskopowy! Z jego pomocą precyzyjnie dostroisz każdy instrument, z największą dokładnością, zarówno w studio jak i na scenie. Tuner stroboskopowy reaguje błyskawicznie i jest wyjątkowo precyzyjny. Jak precyzyjny? Powiedzmy, że stroisz gitarę i po chwili dotkniesz kostką do podstrunnicy - od razu wychwyci różnicę [i to wcale nie jest żart].

Przepustka za kulisy - zobacz, co na Ciebie czeka

PolyTune 2 to tuner jeszcze lepszy i dokładniejszy, posiadający przy tym wszystkie cechy, które sprawiły ze oryginalny PolyTune stał się hitem. Spójrzmy na listę wszystkich, przełomowych i innowacyjnych funkcji.

Chromatyczne mistrzostwo

Obok funkcji polifonicznego strojenia, PolyTune posiada tuner chromatyczny oparty na najlepszych w tej chwili rozwiązaniach technologicznych, który działa z dokładnością do 0,5 centa.

 

Tuning Magnet

Funkcja magnesu spowalnia wskazówkę, kiedy zbliżasz się do właściwej wysokości dźwięku. To przyspiesza i ułatwia proces strojenia - zawsze, za każdym razem.
PolyTune: uderzasz w struny - stroisz - grasz!
PolyTune® to pierwszy na świecie – wielokrotnie opatentowany tuner polifoniczny, który zmienił wszystkie reguły gry. Tuner błyskawicznie pokazuje strój dla WSZYSTKICH strun, które można równolegle, na bieżąco dostroić. Czy trzeba dodawać coś jeszcze?Rozjaśni Twój dzień

Ta funkcja wywoła uśmiech na twojej twarzy. Nowe diody LED w PolyTune 2 świecą tak jasno, że można zobaczyć je z kosmosu, jednak specjalny czujnik poziomu oświetlenia dba o to, aby wyświetlacz PolyTune 2 świecił zawsze z właściwą jasnością. Rezultat? Zawsze dokładnie zobaczysz wszystkie wskazania, bez względu na okoliczności.

 

 
Cała naprzód - ze stroboskopem

Tuner stroboskopowy w PolyTune 2 jest szybki i wyjątkowo precyzyjny. Instrumenty dostroisz z chirurgiczną precyzją i w oślepiającym tempie. Brzmi nieźle, prawda? I mówimy o strojeniu z dokładnością +/- 0.1 Centa. A jeśli naprawdę nie wiesz, co to oznacza - uwierz - niektóre zegary atomowe mogą pomarzyć o takim poziomie dokładności.


MonoPoly

Funkcja MonoPoly natychmiast rozpozna czy uderzasz jedną czy więcej strun, po czym uruchamia tuner we właściwym trybie, monofonicznym lub polifonicznym.

True Bypass

True Bypass pozwala Ci zachować oryginalne brzmienie w niezmienionej postaci gdy kostka jest wyłączona, a także stroić po cichu przy włączonym efekcie.

Total Recall - zachowaj ustawienia

PolyTune 2 pamięta Twoje ustawienia dotyczące wysokości i trybu strojenia, tuner zapamięta je nawet po odłączeniu zasilania.

Dane techniczne

 • Technologia PolyTune® - strojenie wszystkich strun jednocześnie,
 • Nowy, stroboskopowy tuner chromatyczny - strojenie z dokładnością 0.1 centa,
 • Nowy, większy i jaśniejszy wyświetlacz LED z czujnikiem oświetlenia zewnętrznego,
 • Tryby strojenia Drop-D i capo,
 • True bypass z funkcją strojenia po cichu,
 • Wyjście zasilania DC dla innych kostek podłogowych,
 • Mocowanie do pedalboardu - 3M Velcro.
  

UDZIELAMY 2-LETNIEJ GWARANCJI.

 

NIE JESTEŚMY SKLEPEM WIRTUALNYM,

KAŻDY Z WYSTAWIANYCH PRODUKTÓW POSIADAMY FIZYCZNIE NA SKLEPIE

DLATEGO KUPUJĄC U NAS MASZ 100% GWARANCJĘ SZYBKIEJ WYSYŁKI.

 

SUPER ZAPAKOWANY DO TRANSPORTU!!!

 

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

 

Nasza firma ma ponad 80-letnią tradycję.