Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TARCZA DIAMENTOWA 115 mm TURBO SPEED TERMINUS

08-10-2014, 18:59
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 17 zł     
Użytkownik mefistosklep_pl
numer aukcji: 4589386182
Miejscowość Siepraw
Zostało sztuk: 1000    Wyświetleń: 6   
Koniec: 08-10-2014 18:55:25

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
Waga (z opakowaniem): 0.17 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 
 

TARCZA DIAMENTOWA 115 mm TURBO





Tarcza diamentowa wykonana jest ze stali węglowej 65Mn ulepszonej termicznie (metalowy dysk) i warstwy diamentowego proszku zatopionego w spoiwie metalowym MESH16% (wieńcu diamentowym).

Produkcja polega na obwodowym umieszczeniu wieńca diamentowego będącego specjalną kompozycją metali i odpowiednio dobranych ziaren diamentu syntetycznego o regularnym kształcie i małym zanieczyszczeniu.

W trakcie formowania wieńca diamentowego, kryształy diamentu syntetycznego zostają ułożone (ukierunkowane) w taki sposób, aby uzyskać optymalną jakość skrawania ich ostrych krawędzi. Tak uformowany wieniec diamentowy (segmentowy ze specjalnymi szczelinami biegnącymi w kierunku promieniowym) zostaje zgrzany (800°C-1000°C) do metalowego dysku, który jest polerowany i malowany.

Nasza tarcza diamentowa gwarantuje znakomity stosunek ceny do wysokiej jakości, w szczególności do wydajności cięcia, poprzez zwiększenie prędkości cięcia i wydłużenia jej trwałości.

Przeznaczona do zastosowań przemysłowych przy użyciu szlifierek kątowych i przecinarek stołowych, do cięcia kamienia naturalnego, betonu zbrojonego, cegły, piaskowca, klinkieru, dachówki.

Tarcza szczególnie zalecana do prac ciężkich, gdzie wymagane jest jednorazowe cięcie na większej głębokości.

Zgodne z normą MPA10298 i TUV/GS.

Uwaga: tarcza do pracy na sucho. Dopuszcza się pracę na mokro, co zwiększa wydajność i przedłuża żywotność tarczy dzięki wypłukiwaniu szlamu. Praca na mokro wymaga ciągłego polewania tarczy wodą.

Zastosowanie specjalnych emulsji (np. wody z dodatkiem szarego mydła lub oleju wiertniczego) dodatkowo podwyższa efektywność cięcia nawet o 25% w porównaniu z użyciem wody jako chłodziwa.
 


ŚREDNICA : 115 mm

otwór wewnętrzny - ø22.2mm
maksymalna prędkość obwodowa - 80m/s



 




ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ PO ODBIÓR OSOBISTY DO NASZEGO SKLEPU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W ŁYCZANCE.

 

pozostałe kategorie
Informacje