Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Tajemnica Maryi Objawiam się całemu światu G Schim

19-01-2012, 21:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 10 zł     
Użytkownik basiael
numer aukcji: 2035059483
Miejscowość SKARŻYSKO-KAMIENNA
Wyświetleń: 7   
Koniec: 13-01-2012 15:45:11
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Tajemnica Maryi Objawiam się całemu światu Georg Schimertzing
Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie 2008 str. 240 format: 14,5 x 20,5 cm, oprawa miękka Tłumacz: Tadeusz Szafrański

Georg Schimertzing Tajemnica Maryi Objawiam się całemu światu
Kochane dzieci... odpowiadajcie na moje wezwanie
Objawienia maryjne w niezwykły sposób fascynują miliony ludzi bardziej niż jakakolwiek inna tajemnica religijna, i to nie tylko ludzi wierzących, ale także przedstawicieli najróżniejszych kierunków naukowych. Interwencje Matki Bożej nie ustają od wieków i docierają do nas w tych przesyconych racjonalizmem czasach, kiedy to coraz więcej ludzi zaczyna poszukiwać znaków metafizycznych, jako elementów wskazujących kierunek życiowej wędrówki. Autor przedstawia wybór trzydziestu pięciu najgłośniejszych objawień maryjnych epoki nowożytnej. W żywy sposób łączy samo świadectwo Maryi z Jej wielkimi tekstami profetycznymi oraz ludzkie losy wizjonerów z własnym, osobistym przeżyciem maryjnym, odsłaniając w ten sposób wielką tajemnicę Maryi. Książka zawiera również nieopublikowane dotąd objawienia skierowane do Luise Wittmann „mistyczki znad Dunaju”.
Polecam i zapraszam na pozostałe moje aukcje.

Dodatkowe informacje o dostawie i płatności
Zgodnie z prawem podatkowym obowiązującym w Polsce kupujący składając ofertę kupna na mojej aukcji udziela mi pełnomocnictwa do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych z Pocztą Polską w imieniu i na rzecz Kupującego, żeby nie naliczać 22% VAT od kosztów przesyłki pocztowej. Kwota pieniężna przekazana przez nabywcę do sprzedawcy (kwota zwrotu opłaty pocztowej) nie będzie zatem wynagrodzeniem za usługi transportowe, podlegającym opodatkowaniu VAT, ale zwrotem kosztów poniesionych przez pełnomocnika.