Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Szynszyla - samczyk Niusiek szuka domku Warszawa

18-01-2012, 6:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik CAVIArnia
numer aukcji: 2036132860
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 326   
Koniec: 13-01-2012 20:45:36
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim

 

       Nie tylko psy i koty potrzebują naszej pomocy. Również i te małe śliczne gryzonie są porzucane, oddawane do schroniska, zaniedbywane. Zajmujemy się ratowaniem, przechowywaniem i znajdowaniem nowych dobrych domków świnkom morskim. Nasza działalność obejmuje także akcje edukacyjne polegające przede wszystkim na informowaniu społeczeństwa o potrzebach świnek morskich oraz o istnieniu możliwości adopcji świnki zamiast zakupu w sklepie.  

 

       Staramy się przeciwdziałać pseudohodowlom, w których ludzie są nastawieni na wyzysk tych słodkich zwierzątek, kosztem ich zdrowia, a nawet często i życia. Dbamy również o warunki w jakich przebywają w sklepach zoologicznych, gdzie często nie mają nawet jedzenia, ani wody do picia. Dla sprzedawców liczy się jedynie zysk, nie widzą w świnkach morskich żywych istot, które także czują. Chcemy to wszystko zmienić. 

 

     Jednakże potrzebujemy środków finansowych na nasze działania. Leczenie, pielęgnacja, zakup karmy, ulotki. Wszystko kosztuje. Działamy na zasadach charytatywnych, żyjemy z datków i darowizn. Chorych i potrzebujących świnek wciąż przybywa. Każda pomoc się przyda.

 

      Przyjmiemy karmy, klatki, akcesoria dla świnek, a także takie rzeczy jak znaczki pocztowe, koperty i inne materiały biurowe. Jeżeli jesteście w stanie pomóc, wesprzyjcie nas swoim czasem, zaangażowaniem, darami czy też pieniążkami. Będziemy wam bardzo wdzięczni. Nie bądźcie obojętni na krzywdę małych zwierzątek, które nie potrafią się bronić same. 

 

    Nasza organizacja została oficjalnie zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Warszawie 13 sierpnia 2009 roku. Działaliśmy już wcześniej, ale dopiero teraz możemy rozwinąć nasze skrzydła. Zrzeszyliśmy się po to, aby pomagać świnkom morskim.

_______________________________________________________________

 

Aukcja ma na celu znalezienie nowego domku szynszylowi Niuśkowi. Dlatego proszę nie licytować, a kontaktować się drogą mailową - [zasłonięte]@wp.pl

 

Niusiek został wystawiony na dwór z klatką na Pradze w Warszawie. Nie istnieje Stowarzyszenie Szynszyli, a nie zostawilibyśmy takiego maleństw bez pomocy. Dlatego Straż Miejska nam go przywiozła. Warunkiem adopcji jest w spora klatka (ta co ma jest za mała), drugi szynszyl samczyk, ponieważ widać, że bardzo mu brakuje towarzystwa i oczywiście dużo miłości. Jest karmiony mieszanką różnych karm (Chinchilla Complete, Chinchilla Nature, Care+). Ale oczywiście najbardziej lubi orzechy laskowe.

 

Warunkiem koniecznym przejęcia szynszyli jest podpisanie umowy adopcyjnej (wersja koszatniczkowa, ale zmieni się nazwę)

  
 


Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim
ul. M.Wolfkego 2/22, 01-494 Warszawa

KRS 000[zasłonięte]4421
REGON 141[zasłonięte]174
NIP 522[zasłonięte]9182

Bank Ochrony Środowiska
III Oddział w Warszawie
74 1540 [zasłonięte] 1[zasłonięte]2870100 [zasłonięte] 139701

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji:
WWW.SWINKIMORSKIE.EU
 


Dlaczego na Allegro nazywamy się Caviarnia? To proste. Świnka morska po łacinie to Cavia porcellus - Caviarnia, miejsce gdzie możecie zasiąść przed komputerem z kubkiem dobrej kawy i poklikać sobie z innymi miłośnikami świnek morskich. Gorąco zapraszam na nasze forum Caviarnia! Dowiecie się tam jak prawidłowo dbać o świnkę, co zrobić gdy zauważycie niepokojące obawy, podzielicie się zdjęciami i historiami z innymi świnkomaniakami.

Zapraszamy!