Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SUGABABES: SWEET 7 (POLSKA CENA) (CD)

30-01-2015, 3:25
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 32,29 zł     
Użytkownik Greatest_Hits
numer aukcji: 4949363479
Miejscowość KONIN
Zostało sztuk: 4    Wyświetleń: 5   
Koniec: 30-01-2015 03:23:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Sugababes: Sweet 7 (polska cena) [CD]
wykonawca:
Sugababes
nośnik:
CD
 Lista utworów
1. Get Sexy - Sugababes
2. Wear My Kiss - Sugababes
3. About A Girl - Sugababes
4. Wait For You - Sugababes
5. Thank You For The Heartbreak - Sugababes
6. Miss Everything (Feat. Sean Kingston) - Sugababes
7. She’s A Mess - Sugababes
8. Give It To Me Now - Sugababes
9. No More You - Sugababes
10. Make It The Best (Sweet & Amazing) - Sugababes
11. Little Miss Perfect - Sugababes
 Opis

SWEET 7 to siódmy studyjny album SUGABABES, jednego z najlepszych brytyjskich girlbandów ostatnich lat . Krążek jest pierwszym albumem nagranym pod okiem Jaya Browna – człowieka odpowiedzialnego za powstanie „Good Girl Gone Bad” Rihanny oraz sygnowanym przez Roc Nation, wytwórnię JAYA-Z. Większość materiału powstało w Los Angeles oraz Nowym Jorku przy współpracy tamtejszych producentów, takich jak: RedOne, Ryan Tedder, Stargate, Fernando Garibay i The Smeezingtons. Specjalnie dla Sugababes Ne-Yo napisał piękną balladę, „No More You”, zespół współpracował także z Seanem Kingstonem. Podczas pracy nad płytą z tego samego studia korzystała Rihanna i – jak Sugababes przyznają w wywiadach – była pierwszą recenzentką ich piosenkę.

Nowością jest skład zespołu: Keishę Buchanan, która postanowiła rozpocząć solową karierę, zastąpiła niedawna reprezentantka Wielkiej Brytanii na Eurowizji – Jade Ewen.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór "GET SEXY", który znalazł się na drugim miejscu UK Singles Chart stając się najwyżej notowaną piosenką zespołu od momentu ukazania się singla "About You Now”. Kompozycja jest również ostatnią, nagraną z Keishą Buchanan. Drugim singlem promującym krążek został utwór „ABOUT A GIRL” wyprodukowany przez RedOne Productions, w którego powstaniu uczestniczyła już Jade Ewen.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!