Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SUEPER WOJSKOWA KUSZA Z CELOWNIKIEM LASEROWYM

05-07-2012, 23:51
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 119 zł      Najwyzsza cena licytacji: 119 zł     
Użytkownik dingacz
numer aukcji: 2445397514
Miejscowość ŁÓDŹ
Kupiono sztuk: 1    Zostało sztuk: 11    Licytowało: 1    Wyświetleń: 296   
Koniec: 08-07-2012 22:21:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wiek dziecka: 6 lat +
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

koparka betoniarka spychacz wywrotka

Super Wojskowa Kusza

z celownikiem laserowym


Stanowi niezbędne wyposażenie

małego żołnierza jednostek specjalnych


Wykonana z bardzo dobrej jakości plastiku .
Wyposażona w :

celownik laserowy ,

system zabezpieczający przed oddaniem przypadkowego strzału ( sys. ON/OFF),
trzy strzały zakończone miękką gumową przyssawką.

Bardzo lekki i łatwy system zakładania strzały.

Posiada certyfikat europejski CE.


Wymiary (po złożeniu): długość 68, rozpiętość 65cm.
Zasięg około 10 m
Uwaga- zabawka przeznaczono jest dla dzieci w wieku powyżej 6 roku zycia.
Zabawa wyłacznie pod nadzorem rodziców !

WYSYŁKA - Aby sprawnie przeprowadzić wysyłkę proszę zaraz po zakupie o wiadomość potwierdzającą zakup w której proszę o podaniem informacji o adresie wysyłki i formie płatności. Koszt wysyłki przedmiotu (na terenie Polski ) jest zawsze podany w treści aukcji . Przy wpłacie na konto należy doliczyć go do wpłacanej kwoty. Koszt wysyłki za granicę proszę uzgodnić z nami przed zakupem .Towary wysyłamy paczką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej . Staramy się tego dokonać w dniu otrzymania wpłaty na konto lub najpóźniej następnego dnia roboczego . Paczki za „pobraniem pocztowym” wysyłamy w następnym dniu roboczym po dokonaniu zakupu. Nie odpowiadamy za czas realizacji przesyłki przez Pocztę Polską .

REKLAMACJA - Towar sprzedajemy jako firma i w związku z tym nasza gwarancja jest pewna . Jeżeli masz problemy z przedmiotem skontaktuj się z nami Jeżeli usterka powstała z naszej winy przyjmiemy każdą reklamację . Usuniemy ją lub wymienimy na nową sztukę. Czas realizacji reklamacji wynosi do 14 dni roboczych począwszy od daty dostarczenia wadliwego towaru. Jesteśmy obok importerów , więc nie będzie żadnego kłopotu z rozwiązaniem problemu . Jeżeli reklamacja była zasadna z góry przepraszamy i pokrywamy koszty przesyłki. Reklamacja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych z powodu niewłaściwego użytkowania . Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu szkody spisanego w obecności doręczyciela.

ZWROTY - Każdy indywidualny klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 7 dni bez podania przyczyny zwrotu . W tej sytuacji koszty wysyłki pokrywa kupujący . Zwracany produkt musi zostać dostarczony w idealnym stanie bez widocznych śladów użytkowania , a także w nienaruszonym oryginalnym opakowaniu. Do zwracanego przedmiotu należy dołączyć pismo o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży , w którym powinny być zawarte dane osobowe klienta, nazwa użytkownika oraz nr konta. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem".

Bank PKO BP

Kontakt
E-mail:
[email protected]
onet.eu
Tel. kom. 510-[zasłonięte]-398

TEKSTY ORAZ GRAFIKA WRAZ Z KODEM ŹRÓDŁOWYM HTLM UŻYTE NA NASZYCH AUKCJACH STANOWI TYLKO I WYŁĄCZNIE NASZĄ WŁASNO?Ć. WYKORZYSTYWANIE GO BEZ NASZEJ ZGODY BĘDZIE DOCHODZONE PRZEZ NAS NA DRODZE CYWILNO-PRAWNEJ I ZGŁASZANE DO ALLEGRO . ZGODNE Z USTAWĄ Z DN. 04.02.1994R. O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH (DZ. U. NR 24 POZ.93) ORAZ Z USTAWA ZDN.08.06.1993R. O ZWALCZANIU NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI (DZ. U. NR. 47POZ. 21)