Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

!! styrisol DYSPERBENT XPS TRANSPORT !! Gdynia

30-12-2014, 12:23
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3,94 zł     
Użytkownik renowa24_pl
numer aukcji: 4852196290
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 1   
Koniec: 30-12-2014 12:11:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przedmiotem aukcji jest

NOWOŚĆ!!!
ADW IZOPLAST W-KL - MASA ASFALTOWO- KAUCZUKOWA HYDROIZOLACYJNO- KLEJĄCA

w super cenie:
3,49 zł/kg brutto

Minimum zamówienia wynosi 20kg (wiaderko)
miejscowość w tytule to przykładowe miejsce dostawyCena za 1kg = 3,94zł

Cena za wiaderko(25kg) = 78,80zł

Właściwości

Masa asfaltowo- kauczukowa hydroizolacyjno- klejąca IZOPLAST W- KL przeznaczona jest do wykonywania powłok hydroizolacyjnych oraz do: przyklejania twardych płyt ze spienionego polistyrenu lub wełny mineralnej ,wykonywania bezspoinowych powłok przeciwwilgociowych typu lekkiego, gruntowania podłoża. Stosowana na zimno.

SPOSÓB STOSOWANIA

Produkt przed użyciem należy dobrze wymieszać.
PRZYKLEJANIE PŁYT OCIEPLAJĄCYCH

 • styropian EPS
 • styropian XPS


Podłoże, powinno być czyste, suche i gładkie, oczyszczone z tłuszczu, nacieków itp. Podłoże betonowe należy uprzednio zagruntować preparatem IZOPLAST DYSPERBENT lub jeżeli zachodzi taka konieczność wykonać prawidłową, zgodną z projektem warstwę hydroizolacji (proponujemy materiały marki IZOPLAST), lub papę. Dokładnie wymieszaną masę IZOPLAST W-KL nakłada się na izolowane powierzchnie pędzlem, szczotką dekarską lub pacą. Na zaizolowane podłoże możemy przyklejać płyty ocieplające na dwa sposoby.
Pierwszy z nich polega na naniesieniu preparatu IZOPLAST W-KL na płytę pasmami szerokości około 4cm i grubości od 1,5 do 5mm. Następnie płyty mocno się dociska. Zaleca się aby płyta była przyklejona spoiną szerokości minimum 4 cm na całym obwodzie i dodatkowo spoinami w odstępach około 30cm na całej wewnętrznej klejonej powierzchni.
Można też przyklejać płytę na placki. W zależności od wielkości płyt rozmieszcza się równomiernie od 6 do 8 placków o średnicy około 7cm na przyklejanej stronie płyty. Następnie płyty te odpowiednio przykłada się i mocno dociska.
Powyżej poziomu terenu płyty należy dyblować.

WYKONYWANIE BEZSPOINOWYCH POWŁOK IZOLACYJNYCH
Za pomocą masy IZOPLAST W-KL można wykonać izolacje przeciwwilgociową typu lekkiego. Na uprzednio zagruntowane podłoże IZOPLAST-em DYSPERBENT należy nanosić IZOPLAST W- KL bez rozcieńczania za pomocą pędzla lub pacy.

ZASTOSOWANIE

 • Na zewnątrz i w niemieszkalnych pomieszczeniach wewnętrznych
 • Przyklejanie twardych płyt izolacyjnych ze spienionego polistyrenu EPS lub XPS
 • Wykonywanie bezspoinowych powłok przeciwwilgociowych typu lekkiego


WŁAŚCIWOŚCI

 • Posiada doskonałe właściwości klejące
 • Nie zawiera rozpuszczalnika
 • Jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do użycia), dający się nakładać pędzlem, pacą lub szczotką dekarską
 • Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży mineralnych
 • Jest wodochronny
 • Tworzy izolację odporna na działanie czynników atmosferycznych


PRZECHOWYWANIE
Termin przechowywania w oryginalnych, zamkniętych opakowaniach producenta w suchym pomieszczeniu wynosi 180 dni od daty produkcji. Przechowywać i przewozić w temperaturze nie mniejszej niż +5°C.

UWAGI
Nie należy stosować na papy smołowe i podłoża pokryte materiałami smołowymi. Wyrób należy chronić przed dostępem dzieci. Przestrzegać przepisy BHP. Narzędzia zabrudzone podczas wykonywania prac izolacyjnych można czyścić przed zaschnięciem preparatu wodą, po zaschnięciu rozpuszczalnikami benzynowymi. Wszystkie wymienione parametry odnoszą się do temperatury + 23°C i 50% wilgotności względnej powietrza. Wyższe temperatury i niższa wilgotność powietrza przyspieszają, a niższe temperatury i wyższa wilgotność powietrza opóźniają czas obróbki i przebieg twardnienia.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePanelealle

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

galeria aukcji