Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

STOJAK NA ULOTKI A6 DWIE KIESZENIE ULOTNIK

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 24,90 zł     
Użytkownik Wien-Firma
numer aukcji: 3812268094
Miejscowość Lódź
Wyświetleń: 10   
Koniec: 17-01-2014 23:25:03
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

artykuły biurowe
WIEN II | 91-203 Łódź, Traktorowa 109 | tel / fax: 42 [zasłonięte]5885 | e-mail: [zasłonięte]@gmail.com
Bank Nordea 55 1440 [zasłonięte] 1[zasłonięte]2310000 [zasłonięte] 018393

 

STOJAK NA ULOTKI A6 DWIE KIESZENIE

PAN7835

- rozmiar A6 dwie kieszenie
- wykonana z twardego, wysokoprzezroczystego tworzywa
- kieszeń o drubości 2 cm
- cena za 1 szt
- na ulotki, kartki informacyjne, REKLAMOWE


przydatne informacje dotyczące przebiegu transakcji znajdują się na dole strony w sekcji uwaga ważne

 

 MOŻESZ BYĆ TAKŻE ZAINTERESOWANY:
UWAGA WAŻNE:

Bezpośrednio po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem transakcji.

Prosimy dokładnie wypełnić formularz dostawy lub przesłać do nas odpowiedź poprzez Allegro lub na adres e-mail: [zasłonięte]@gmail.com.:

W formularzu dostawy prosimy:

1. Wybrać sposób płatności: (płacę z allegro, wpłata na konto czy pobranie).

2. Wybrać sposób dostawy: kurier (stała cena za paczkę o wadze do 30kg), Poczta Polska (przesyłka ekonomiczna czy priorytetowa). Jeśli w formularzu dostawy nie pojawią się powyższe opcje dostawy a zostały podane w treści aukcji prosimy ręcznie wpisać koszt dostawy.

3. Potwierdzić adres wysyłki (jeżeli adres wysyłki jest inny niż podany w danych z Allegro prosimy o wypełnienie stosownych pól w formularzu dostawy lub informację na e-mail bezpośrednio po zakończeniu aukcji).

4. W polu komentarza określić rodzaj lub kolor przedmiotu, jeżeli w opisie aukcji oferowany jest wybór.

5. W przypadku faktury VAT, wypełnić odpowiednie pola w formularzu dostawy i podać dane adresowe firmy oraz NIP. Informacja o fakturze powinna zostać przesłana wraz z formularzem dostawy lub e-mailem bezpośrednio po dokonaniu transakcji. Prośba o wystawienie faktury VAT już po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru wiąże się z dodatkowym kosztem (pakowania i przesyłki) w wysokości 10 zł netto (12,22 zł brutto).

6. W przypadku przelewu w tytule przelewu wpisać nazwę użytkownika (nick).

7. Klienci decydujący się na osobisty odbiór towaru proszeni są o wcześniejszy kontakt wysyłając wiadomość poprzez: Allegro lub na adres e-mail: [zasłonięte]@gmail.com. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

8. Przy zakupie kilku artykułów możesz zaoszczędzić na wysyłce, ponieważ wszystko wyślemy jedną paczką (szczegóły poniżej).

9. Pełny regulamin znajduje się na stronie O mnie. Udział w aukcji oznacza akceptację regulaminu. Powyższe informacje ułatwią nam szybką realizację zamówienia.
NAGRODY I PUNKTY PAYBACK
Kupuj art. biurowe dla swojej firmy na naszych aukcjach na allegro - ZBIERAJ PUNKTY I ODBIERAJ NAGRODY! Liczba punktów bonusowych podana jest na każdej naszej aukcji. Używając karty PAYBACK zbierasz punkty dokonując zakupów dla siebie lub swojej firmy ze swojego konta allegro. Uczestnictwo w programie jest darmowe. Jedną kartą możesz zbierać punkty u każdego z partnerów Programu PAYBACK (np. Telekomunikacja Polska, Orange, Real, Orbis, BP). Dzięki wielu partnerom Programu możesz zbierać punkty bardzo szybko. Dodatkowo łącząc kilka kart PAYBACK z jednym kontem PAYBACK możesz zbierać punkty wspólnie z bliskimi Ci osobami. Więcej informacji o programie lojalnościowym PAYBACK uzyskasz
pod adresem: http://alle/payback/.
PREFERUJEMY PAYU (PŁACĘ Z ALLEGRO)
payuSUPER SZYBKO: Jako Kupujący za darmo używasz "PAYU" (PAYU obsługiwane jest przez większość wiodących banków w Polsce) a my jako Sprzedający bezpośrednio po dokonaniu przez Ciebie płatności otrzymujemy informację o zleceniu wpłaty. Dzięki temu nie musimy czekać na fizyczny wpływ pieniędzy na nasze konto bankowe i możemy natychmiast przystąpić do realizacji Twojego zamówienia. Oczywiście możesz także wybrać płatność zwykłym przelewem bankowym lub przesyłkę za pobraniem.
BARDZO SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA
W większości przypadków towar wysyłamy w dniu otrzymania wpłaty na konto lub w następnym dniu roboczym. Towar za pobraniem dostarczamy osobom posiadającym co najmniej 10 komentarzy pozytywnych.


Po dokonaniu zakupu BĘDZIESZ INFORMOWANY E-MAILEM O KAŻDYM ETAPIE, NA KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ TWOJA TRANSAKCJA (potwierdzenie zakupu, zaksięgowanie wpłaty, informacja o wysłaniu towaru). Towary wysyłamy Kurierem lub Pocztą Polską.

Przy zakupie kilku artykułów na naszych aukcjach MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ NA KOSZTACH DOSTAWY, ponieważ wszystko wyślemy jedną paczką.

W przypadku dostawy kurierem bez względu na liczbę wygranych aukcji i liczbę przedmiotów CENA ZA PRZESYŁKĘ O WADZE DO 30KG JEST STAŁA. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona.

W przypadku dostawy Pocztą Polską i zakupu na kilku aukcjach SPYTAJ O ŁĄCZNY KOSZT wysyłki przed lub po dokonaniu zakupu.
://img.ultrapanel.pl/img.php?u=13[zasłonięte]348div class='cssLO allegro_kol_wazne_left_layout'