Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Stefanja Tatarówna O MIŁOŚCI MISTRZA TWARDOWSKIEGO

16-01-2012, 18:53
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 7,50 zł     
Użytkownik gawlod
numer aukcji: 2028652622
Miejscowość Mielec
Wyświetleń: 7   
Koniec: 29-01-2012 17:01:04

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Agencja Wydawnicza ,,Promocja'' 

art studio  galeria antykwariat Mielec, ul. Sobieskiego 1

 

 Zaprasza do zakupów w allegro - jeśli  chcesz dokonać zakupu - zapoznaj się z warunkami  oraz opisem mojej aukcji - jeśli zalicytujesz, to znaczy, że je akceptujesz!

1. Warunki płatności i koszt wysyłki jest w opisie aukcji, a terminy zapłaty wynikają z  regulaminu allegro (termin zapłaty max. 7 dni) 

2.Z reguły sprzedaję i wystawiam przedmioty stare i używane (nieraz ponad 100-letnie) i nie odpowiadam za ich ukryte wady itp. Jeśli masz wątpliwości - zapytaj, poproś o dodatkowe informacje,  zdjęcia itp. Ewentualne zwroty zakupionych przedmiotów używanych, zwłaszcza nabytych w drodze licytacji są możliwe jedynie w wyjątkowych i uzgodnionych obopólnie przypadkach, bez zwrotu kosztów wysyłki.

3.W przypadku ew. przedmiotów złotych, srebrnych, pozłacanych, posrebrzanych,kamieni szlachetnych, bursztynu, obrazów, grafik, ikon i  innych przedmiotów nie daję 100% gwarancji co do prób, sygnatur itp., możliwe jest natomiast świadectwopochodzenia i autentyczności (bezpłatnie) potwierdzone przez dr historii lub zadodatkową opłatą ekspertyza zewnętrzna  i stosowny certyfikat. 

4.Komentarze wystawiam po obustronnie udanej transakcji odwrotną pocztą po otrzymaniukomentarza od Kupującego.  

Uwaga!   Inne opcje przesyłki takie jak: priorytet, dodatkowe zabezpieczenia i ubezpieczenia  lub wysyłka za granicę - należy uzgodnić ze sprzedającym i doliczyć stosowną kwotę. Koszt przesyłki to także koszt opakowania i czynności związane z wysyłką. Na wszystko wystawiam paragon lub fakturę VAT. Uwaga! Mogę  odmówić wysłania przedmiotu za granicę.

      Podejmując decyzję o zakupie obejrzyj moje inne aukcje. Przy dodatkowym zakupie będzie niższy koszt wysyłki. Zawsze jestem uchwytny pod podanym telefonem lub  adresem mailowym:  [zasłonięte]@interia.pl tel./fax 17 [zasłonięte]1498  tel. kom. 602 [zasłonięte]362 lub 0602 [zasłonięte]197      

Mój numer konta po wygraniu aukcji podany jest w  autoryzowanym powiadomieniu allegro oraz informacji menadżera sprzedaży allegro. Sprawdź zawsze czy jest to ten sam numer konta, a  wrazie wątpliwości skontaktuj się ze mną.

Przedmiotem mojej aukcji jest:

Stefanja Tatarówna

O MIŁOŚCI MISTRZA TWARDOWSKIEGO

historja smutna i inne nowele

Biblioteka Domu Polskiego 1926

 

16,5 x 12,5 cm, 152 strony, twarda introligatorska stara oprawa, przetarcia i przybrudzenia, podpisy po poprzednim właścicielu, pożólkły papier, stan db-, brakuje jednej kartki

 

Polecam i zapraszam do licytacji

A/14909

SPIS RZECZY.
Sk.
1.    O miłości mistrza Twardowskiego historja smutna    .    .       8
3,    Jak mistrz Twardowski szukał prawd niezdobytych     .     26
2.    Dlaczego pan Arciszewski do Polski wrócić nie chciał?     42
4,    Jak Jan z Kolna  jechał do Grenlandii......     60
5,    Dlaczego ludzie w Jastarni tak smutno śpiewają?    .    .     85
6,    Nad jeziorem Żarnowickiem..........    114
7,    Quid est femina?    ...                                                   133

 

 

Widok przedmiotu:

Stefanja Tatarówna O MIŁOŚCI MISTRZA TWARDOWSKIEGO

Dodatkowe zdjęcia: