Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SREBRNE OGROMNE RÓŻE.PIĘKNE KOLCZYKI.BCM

16-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 85 zł     
Użytkownik JanStarykon
numer aukcji: 2025869517
Miejscowość Białystok
Licytowało: 9    Wyświetleń: 369   
Koniec: 12-01-2012 19:00:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Szanowni Państwo.

Przedmiotem aukcji jest wspaniały komplet zjawiskowej, kobiecej dużej biżuterii, dokładnie tej aukcji –kolczyki. Pozostałe części tego pięknego zestawu (bransoleta i naszyjnik) proponuję Państwu w sąsiednich aukcjach i zachęcam do udziału w ich  licytacji. Cały komplet wykonany został z najwyższej jakości srebra potwierdzonej na naszyjniku i bransolecie puncami 925 nadanymi przez Urząd Probierczy w Poznaniu oraz autorskimi gmerkami. Kolczyki nie posiadają oznaczeń i najprawdopodobniej nie zostały wykonane przez tego samego artystę, ale są niesamowicie podobne w projekcie i wykonaniu, mają ten sam klimat, właściwie identyczny front jak w bransolecie i naszyjniku. Są wyjątkowe, a tę wyjątkowość zapewnia też niewątpliwie niesamowita, oryginalna uroda każdego z elementów zestawu, wielkość, przestrzenność i wyrazistość oraz doskonały stan zachowania..

Kolczyki tworzą ogromne, pełne róże, mięsiste pąki o kształtnych płatkach rozchylających się ku słońcu, by ukazać skulony jeszcze środek. Płatki są pięknie uformowane, niesamowicie realistycznie, ma się wrażenie że czuć zapach kwiatów…. Róże, choć duże i przestrzenne, ładnie i odpowiednio układają się na uszach dzięki sztyftowym mocnym zapięciom  Całość naprawdę wspaniała, bardzo wyrazista , a jednocześnie kobieco subtelna i klasycznie elegancka.

Polecam serdecznie i zapraszam do licytacji.

Wymiary:  średnica frontów  1,9 cm, grubość frontów 0,6 cm.