Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

spokojna, przyjacielska Sonia czeka od 4 lat !

18-01-2012, 7:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik Magdusia13
numer aukcji: 2043833530
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 31   
Koniec: 17-01-2012 21:02:05
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Sonia to średniej wielkości mieszaniec o oryginalnym umaszczeniu i pięknym uśmiechu. Jest bardzo przyjacielska i za wszelką cenę pragnie kontaktu z człowiekiem. Na spacerach tuli się do nóg i czasem woli takie pieszczoty niż przechadzkę. Sonia nie potrzebuje długich spacerów, jest mało wymagającym psem, cieszy się bardzo bliskością człowieka. Spokojna i łagodna pragnie tylko mieć wreszcie swego człowieka.Sonia została znaleziona w marcu 2007 i trafiła do schroniska. Zalękniona i nieufna, choć młoda i ładna nie rzucała się w oczy. Dzięki wolontariuszom, którzy zajęli się jej socjalizacją odzyskała odwagę i zaufanie do ludzi. Obecnie ma około 6 lat, jest zdrowa i w dobrej kondycji fizycznej. W schronisku została wysterylizowana. Sonia powinna trafić do osób bez małych dzieci, które zapewnią jej spokój i komfort psychiczny. Może też mieszkać z innymi psami.
Sonia czeka już długo na dom, ale ten kto ją zabierze, pozyska serdecznego przyjaciela na zawsze.PIES TO ŻYWE STWORZENIE - NIE JEST RZECZĄ! Celem aukcji jest znalezienie pieskowi dobrego domu.
Pies przebywa w schronisku i nie jest moją własnością. Będzie oddany tylko w dobre warunki, po podpisaniu umowy adopcyjnej. Ewentualna opłata to dobrowolna darowizna na rzecz schroniska.

W sprawie adopcji proszę o kontakt: 
tel. 695 [zasłonięte] 664, 798 [zasłonięte] 427 lub "zadaj pytanie sprzedającemu"

Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem. labrador

Zgodnie z regulaminem Allegro informuje, ze gatunek jest dopuszczony do obrotu i sprzedaży na terenie Polski. Odbiór wyłącznie osobisty. Zapewniam bezpieczny transport.