Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

silniczek wycieraczek mechanizm Meriva B II

04-02-2015, 22:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 180 zł     
Użytkownik marcar21
numer aukcji: 4966305628
Miejscowość Lubzina
Wyświetleń: 1   
Koniec: 04-02-2015 22:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Tel: 889 [zasłonięte] 897
       609 [zasłonięte] 503
Realizujemy wysyłki paczek za pobraniem.
Wysyłka tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym warunków wysyłki i ewentualnych zwrotów. Koszt wysyłki uzależniony od wielkości i wagi przesyłki.
mechanizm wycieraczek przednich do samochodu:
marki: Opel
model: Meriva B

Mechanizm jest w 100% sprawny w bardzo dobrym stanie.

Na wszystkie zakupione u nas części udzielamy gwarancji rozruchowej, ponad to posiadamy własny, dobrze wyposażony warsztat w którym oferujemy Państwu możliwość montażu zakupionych u nas części.
Wszystkie sprzedawane przez nas części są oryginalne, pochodzące z demontażu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy dana część pasuje do Państwa samochodu lub jakichkolwiek innych pytań proszę o kontakt telefoniczny, jak również proszę o telefoniczne potwierdzenie zakupu a tym samym sprawdzenie dostępności towaru.
Z racji iż
prowadzimy również sprzedaż w sklepie nie wysyłamy paczek bez wcześniejszego telefonicznego potwierdzenia dostępności towaru.
Wszystkie szczegółowe informację na temat zakupu, realizacji wysyłki, ewentualnych zwrotów lub reklamacji są zawarte w zakładce "o mnie"
Z
powodu braku czasu nie odpowiadamy na e-maile.