Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SIEMENS EO 616HB10E GWAR F-VAT RATY 22/[zasłonięte]861-56

12-06-2012, 21:22
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 849 zł     
Użytkownik D7T
numer aukcji: 2332896407
Miejscowość Warszawa GG 7848223
Wyświetleń: 13   
Koniec: 22-05-2012 16:59:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Pozostałe
Szerokość (cm): 60.00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

logo
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
WAŻNE KONTAKTY
ZADZWOŃ DO NAS
REALIZACJA
  ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY
Z DNIA NA DZIEŃ
 
NASZ TRANSPORTPARTNER
NASZ ASORTYMENT
 

star RTV star AGD
star KAMERY star APARATY
star TV star LCD star PLAZMY
star KINO DOMOWE star HI-FI
600-[zasłonięte]-436, 509-[zasłonięte]-174 lub 022/[zasłonięte]861-56 (w godz 10-18)

 
NASZ PKO BANK POLSKI
  pko PKO Bank Polski Konto Nr:
531[zasłonięte]118500[zasłonięte]70201[zasłonięte]182
 
NASZ m BANK
  pko m Bank Konto Nr:
261[zasłonięte]200400[zasłonięte]60230[zasłonięte]717
 
TWÓJ ULUBIONY SKLEP
 
OPIS PRODUKTU
  SIEMENS EO 616HB10E
PŁYTA GAZOWA do zabudowy
Cena 849 złł www SIEMENS

Cena brutto, możliwe raty Lukas lub Żagiel raty od 3 do 36 tel 022/[zasłonięte]861-56. Akceptujemy karty kredytowe. Pracujemy w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku, zamówienia realizujemy z dnia na dzień.

 
DANE TECHNICZNE
 

* Ilość palników: 4 * 2 standardowe, 1 oszczędny, 1 pod Wok * Lewy przód: Palnik Wok 3.3 kW * Tylny lewy: Palnik normalny 1.7 kW * Tylny prawy: Palnik normalny 1.7 kW * Prawy przód: Palnik oszczędny 1 kW * Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle (zapalanie 1 ręką) * Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu * * Długość kabla: 1 m * Ustawione na gaz ziemny (20 mbar) * Załączone dysze na gaz płynny (28-30/37mbar)

 
GWARANCJA
 

Bezpieczeństwo zakupu
Na alle istniejemy od 2002 roku firma na rynku dziaŁa od 10 lat. Sprzedawany przez nas towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i pochodzi od POLSKIEGO dystrybutora. Okres gwarancji od 1 do 5 lat w zależności od marki i modelu. Kupując u nas kupujesz w firmie, wystawiamy F-VAT. Nie prowadzimy TAX-FREE. Reklamacje zgodnie z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej - Wszystkie reklamacje pisemnie faxem 022/[zasłonięte]861-56 lub e mailem: [zasłonięte]@op.pl
Wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone w przypadku uszkodzenia przesyłki kupujący ma 5 dni roboczych na zgłoszenie uszkodzenia przesyłki w firmie kurierskiej i odesłanie do nas uszkodzonego towaru wraz z raportem uszkodzenia przesyłki sporządzonym przez kuriera. Sprawy napraw gwarancyjnych sugerujemy załatwiać bezpośrednio w serwisach odpowiednich dla miejsca zamieszkania co znacznie przyspiesza czas naprawy. Zgodnie z ustawą o wylicytowanych przedmiotach na aukcjach interenowych zwrotów nie przyjmujemy! - Prosimy o przemyślane zakupy.

Komentarze
Potwierdzeniem wiarygodności sprzedawcy są również komentarze. Sprawdź nasze opinie lub Sprawdź nas wysyłając maile do kilku wybranych allegrowiczów, którzy w ostatnim czasie dokonywali zakupy u nas i poproś o opis przebiegu transakcji.

Gwarancja i dowód zakupu
Do każdej sprzedaży dołączony jest paragon lub F-vat oraz podbita i wypełniona karta Gwarancyjna.

 
REALIZACJA
 

Zalicytujesz - co dalej?
Po zakonczeniu aukcji otrzymasz od nas maila w sprawie realizacji tranzakcji. Jeżeli zależy Ci na innej formie finalizacji transakcji niz to wynika z opisu na Allegro lub otrzymanej wiadomosci - napisz do nas [zasłonięte]@op.pl Pamietaj! Pisz zawsze ze swojego konta na allegro korzystajac z odpowiedniego formularza (kliknij link z adresem e-mail w opisie aukcji lub skorzystaj z opcji „Zadaj pytanie Sprzedajacemu”. Piszac wiadomosc zawsze podawaj swój nick oraz numer aukcji, w sprawie której piszesz.

Dostawa
PACZKI wysyłamy zawsze korzystaj?c z uslug FIRMY KOLPORTER. O kosztach przesyłki w innych przypadkach informujemy kupujacego odrebnie. Korzystamy z uslug firmy kurierskiej KOLPORTER (przesylki ubezpieczone o podanej wartosci i z opisem zawartosci). zł .

Adres
Pamietaj! Sprzęt wysyłamy na adres podany na Allegro - jeżli nie jest właściwy... zmien go. Jeżeli zależy Ci na przesylce pod inny adres - żądać tego możesz wysyłajac maila WYŁĄCZNIE z własnego konta na Allegro (pamiętaj o nick'u i numerze aukcji).

Komentarze
Zawsze otrzymasz po wyslaniu towaru wiadomości od nas oraz komentarz. Nie wystawiamy komentarzy negatywnych "w odwecie". Jeśli Ty dotrzymales warunków tranzakcji, a z naszej obslugi nie będziesz zadowolony - wystaw wlaściwy komentarz. My odpowiemy komentarzem stosownym do przebiegu tranzakcji w częsci, za którą Ty jesteś odpowiedzialny. Do komentarzy negatywnych odnosimy się wyłącznie udzielając odpowiedzi na nie, o ile takowa uznamy za konieczną.

 
DLACZEGO U NAS?
  star sprzęt pochodzi bezpośrednio od dystrybutora lub producenta,
star na wszystkie artykuły zakupione u nas otrzymacie Państwo gwarancje pisemną,
star dostawa do klienta w terminie nie przekraczającym 7 dni,
star możliwość zakupu na raty (3-36, rat oprocentowanie 1 % miesięcznie wartości kredytu),
star dostawa naszym transportem lub kurierem KOLPORTER.
star możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie.
star inne argumenty? przeczytaj uważnie całość opisu oraz strone o mnie.
 
   
Nasz adres emailowy: [zasłonięte]@op.pl
Nasz telefone: 600-[zasłonięte]-436, 509-[zasłonięte]-174
lub 022/[zasłonięte]861-56 (w godz 10-18)
? 2010 D7T - ALL Rights Reserve