Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Shimano Yasei Shad Jigging 2.7m cw60g nie technium

04-02-2014, 18:23
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 390 zł     
Użytkownik przemas1000000
numer aukcji: 3918304082
Miejscowość Rokitno
Wyświetleń: 77   
Koniec: 04-02-2014 17:46:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

WITAM!!!

 

Do sprzedania spinning Shimano YASEI Shad Jigging 2.7m,

kij jest wyposażony we wszystkie przelotki Fuji, 

blank wędki wykonany jest w technologi HPC z dodatkiem biowłókien-biofibre, co zaowocowało wzrostem wytrzymałości wędki o 40 %.

 

Wędka jest w idealnym stanie, jak nowa.

 

 

 


Opis katalogowy:

Szczupak jest jednym z najpopularniejszych drapieżników, a łowienie gumami w dużych jeziorach i rzekach jest świetną zabawą i czasem niezwykle skuteczną. Wędziska Yasei Shad Jigging zostały opracowane właśnie do takiego łowienia. W ofercie mamy kij 2.70 MH. Dobrze wyważony z zapasem mocy wystarczającym do skutecznego zacinania ryb z dużej odległości.

 


Fuji Alconite
Alconite to najnowszy, bardzo mocny i trwały materiał w bogatym asortymencie ceramicznych pierścieni przelotek opracowanych przez Fuji. Alconite jest tak trwały, że można wykonywać z niego pierścienie przelotek cieńsze niż pierścienie z innych materiałów, i na tyle mocny, by sprostać wszelkim wymaganiom wędkarskim.

BIOFIBRE POWERED
Dodanie Biofibre (biowłókien) wzmacnia włókna węglowe we wszystkich kierunkach, przez co otrzymujemy wędzisko o wyjątkowej wytrzymałości, odporności na uderzenia, lekkości i mocy.

High Pressure Carbon -HPC
Blanki wykonane z włókna węglowego wytwarzanego w technologii High Pressure Carbon charakteryzują się mocą większą o 40% w porównaniu do blanków wykonanych z typowego węgla. Podczas wygrzewania klasycznych włókien węglowych żywica wypełnia strukturę blanku nierównomiernie. W rezultacie powstają wewnątrz słabe miejsca, w których blank może pękać w przypadku gwałtownych naprężeń. Zastosowanie wysokiego ciśnienia podczas wygrzewania blanków w technologii High Pressure Carbon skutkuje tym, żywica rozkłada się równomiernie w strukturze, co eliminuje słabe miejsca. Dlatego blanki High Pressure Carbon są tak mocne.

 

specyfikacja wędki:

 

 

 • długość wędziska 2,70m

 • c.w. do 60g

 • długość transportowa 1,39m

 • ilość elementów 2

 • waga: 198g

 • pokrowiec w komplecie

 • polecam bo naprawdę warto!!!

   

   

   

   

  wędkę wysyłam w tubie PCV

   

   

   

  Możliwy odbiór osobisty

   

  NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM

   

   

  Telefon kontaktowy: 511 [zasłonięte] 151


  e-mail: [zasłonięte]@o2.pl