Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SEX SEKS MAKARON PENISY PENISKI WIECZÓR PANIEŃSKI

18-08-2014, 21:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 20,50 zł     
Użytkownik -PlonacaZyrafa-
numer aukcji: 4438930645
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 25   
Koniec: 18-08-2014 20:37:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Plonaca Zyrafa
Kontakt
Zbytki i Zabytki
Krzysztof Taraskiewicz
ul. Wygodna 26/110
94-024 Łódź
NIP: 499[zasłonięte]041-04
tel.: 602[zasłonięte]288
mail: [zasłonięte]@plonaca-zyrafa.pl
Regulamin

Przed zakupem koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przedmiotu, sposobu wysyłki, płatności czy czegokolwiek innego - najpierw zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania [FAQ]. Jeśli interecująca Cię kwestia nie została tam poruszona - zadaj nam pytanie przed zakupem!

Wysyłka

Informacje o wysyłce.

Przesyłki wysyłamy w ciągu maksymalnie czterech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie [najczęściej w ciągu 1-2 dni]. Jeżeli zależy Ci na szybszej wysyłce - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy [patrz wyżej] przed zakupem, w celu upewnienia się, czy jest to możliwe.

Jeżeli chcesz otrzymać informację o numerze przesyłki - włącz w ustawieniach konta Allegro powiadomienia [domyślnie wyłączone] i wypełnij formularz sprzedaży. Jeśli podałeś numer telefonu komórkowego informację otrzymasz także SMSem. Poza tym nie wysyłamy numerów przesyłek!

Żeby włączyć automatyczne powiadomienia o numerze przesyłki przejdź do zakładki "Moje konto" > "Powiadomienia" i zaznacz pole "Informacje o numerze przesyłki".

 Ważne! W przypadku przesyłki z opcją odbioru w punkcie konieczne jest podanie prawidłowego numeru telefonu komórkowego, bez tego przesyłka nie może zostać wysłana!

Wszystkie przedmioty kupione na tym koncie, na innych naszych kontach oraz w naszym sklepie internetowym wysyłamy w jednej paczce [chyba, że ktoś bardzo chce, żeby było inaczej, albo gdy na aukcji jest napisane, że wysyłki tego konkretnego przedmiotu nie można łączyć z innymi] - za wysyłkę płacisz tylko raz!

Przy zakupie na łączną kwotę powyżej 300zł - wysyłka gratis!

Odbiór osobisty możliwy jest w Łodzi na ulicy Lipowej wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się [najlepiej 2 dni przed planowanym odbiorem].

Makaron peniski

 

Takiego makaronu jeszcze nie jedliście!

Makaronowe peniski, gotowe do wyjadania z talerza. Super prezent dla nowożeńców, oryginalny prezent dla dziewczyny, mamy lub cioci z poczuciem humoru.Istotne informacje:

  • waga: 250 g
  • producent: Spencer & Fleetwood

 

 

 

 

 

 

 

RedCart - oprogramowanie sklepu internetowego