Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Scorn - Vae Solis (1992, Earache)

25-06-2014, 7:37
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 86,67 zł     
Użytkownik music-import
numer aukcji: 4275686671
Miejscowość Wielka Brytania
Wyświetleń: 10   
Koniec: 25-06-2014 07:36:50

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Scorn - Vae Solis
Earache, 1992

Używana, stan bdb
565 : 447.00/XB000[zasłonięte]836

Lista utworów:
1. Spasm
2. Suck And Eat You
3. Hit
4. Walls Of My Heart
5. Lick Forever Dog
6. Thoughts Of Escape
7. Deep In - Eaten Over And Over
8. On Ice
9. Heavy Blood
10. Scum After Death (Dub)
11. Fleshpile (Edit)
12. Orgy Of Holiness
13. Still Life

Kliknij by wyszukać więcej albumów tego artysty: Scorn lub wytwórni: Earache

Wysyłka z UK. Koszt: 8zł za każdy przedmiot (poczta lotnicza, zazwyczaj 10-14 dni).
Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno.

1. Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno (tak, naprawdę). Koszty nie podlegają negocjacji bez względu na wielkość zamówienia.

2. Ponieważ wszystkie przedmioty dostępne są na zamówienie nie jestem w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat konkretnego egzemplarza. Stan deklarowany w opisie jest gwarantowany przez mojego dostawcę i może być podstawą reklamacji. Niekiedy może pojawić się różnica o której nie jestem w stanie ostrzec z góry, np. inna okładka (np. w przypadku wydania US zamiast UK) lub inny rok wydania (data w tytule to zazwyczaj informacja kiedy album miał pierwsze wydanie). Jeśli zależy Ci na konkretnym wydaniu proszę o zadanie pytania w celu uniknięcia nieporozumień.

3. Przedmioty wysyłane są w większości z Wielkiej Brytanii, w rzadkich przypadkach z USA lub Niemiec. Koszt przesyłki nie ulega zmianie, może zmienić się czas dostawy. Czas dostawy to zazwyczaj 10-14 (UK) lub 15-20 (USA) dni. Regulamin Royal Mail pozwala na zgłoszenie reklamacji dopiero po upływie 25 dni od nadania (5-6 tygodni dla wysyłki z USA), w przypadku ew. opóźnienia proszę o kontakt dopiero po tym terminie.

4. Po zakupie proszę o jak najszybszą zapłatę. Informacje o egzemplarzu są aktualne w czasie trwania aukcji i w momencie zakupu, nie mogę zagwarantować że wciąż będą po jej zakończeniu. "Wypłata w przyszłym tygodniu"? Kup w przyszłym tygodniu.

5. W przypadku zaginięcia przesyłki lub niezgodności z opisem nie ma najmniejszych problemów z reklamacją. Sposób jej rozwiązania (wysłanie kolejnego egzemplarza lub zwrot pieniędzy) zależy od decyzji mojego dostawcy.

6. W przypadku zainteresowania zachęcam do zakupu: jeśli zmieni się dostępność u dostawcy przedmiot może jedynie podrożeć lub zniknąć.