Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SCARFACE Człowiek z Blizną _Qs_ Elsnera 13 ŁÓDŹ

05-12-2014, 17:35
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 29,99 zł     
Użytkownik _QuickSave_
numer aukcji: 4771097842
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 7   
Koniec: 05-12-2014 17:36:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


NIP: 725[zasłonięte]181-74
REGON: 101[zasłonięte]208


Możliwy odbiór osobisty w naszym sklepie w Łodzi na ulicy Elsnera 13


81 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]4610090 [zasłonięte] 777623

 

 

 

 

SCARFACE


Człowiek z Blizną

 

 

 

 

 

 

 

Dynamiczna gra akcji/TPP, kierowana zdecydowanie do starszych graczy, której fabuła luźno nawiązuje do filmu Scarface (Człowiek z blizną) z 1983 roku, w reżyserii Briana de Palmy i ze świetnym Alem Pacino w roli głównej. Gracze wcielają się tutaj w rolę gangstera Tony'ego Montany, by razem z nim poznać przestępczy półświatek słonecznego miasta Miami.

 

 

 

 

Fabuła opisywanej produkcji zasadniczo pokrywa się ze scenariuszem filmu - zaczynamy od bycia zwykłym chłopcem na posyłki i gościem od czarnej roboty, zaś wirtualne zmagania kończymy jako wielka ryba biznesu mafijnego. W Scarface: The World is Yours nie brakuje ostrych wymian ognia, zbierania haraczów, prania brudnych pieniędzy, ucieczek przez oddziałami policji, czy rozprowadzania narkotyków. Wymienione przed chwilą czynności podnoszą prestiż grającego jako gangstera i przynoszą mu również pokaźne dochody. Zdobyte pieniądze można przeznaczyć nie tylko na arsenał śmiercionośnych broni (od pistoletów, poprzez karabiny maszynowe, aż do wyrzutni rakiet), ale także na kupno ekskluzywnych prezentów w postaci chociażby jachtu czy szybkiej motorówki.

 

 

 

Strzelaniny w sporym stopniu uatrakcyjnia opcja „Rage Mode”. Dłuższy ostrzał z rywalami prowadzi do naładowania się specjalnego współczynnika, po którego aktywowaniu Tony wpada w coś na wzór szału bojowego - widok zmienia się na FPP, zaś oponenci zaczynają poruszać się w bardzo zwolnionym tempie, ułatwiając graczom celowanie. Podczas rozgrywki mamy też dostęp do przycisku, po naciśnięciu którego Tony wypowiada ostre, momentami brutalne kwestie do rywalizujących z nim gangsterów, negocjujących oficerów policji czy zwykłych ludzi mijanych na ulicy.

 

 

 

 

Oprócz zaczerpnięcia najciekawszych motywów z filmu, twórcy z zespołu Radical Entertainment (w swoim dorobku mają już m.in. The Simpsons: Hit & Run) umieścili w grze elementy znane chociażby z Grand Theft Auto: Vice City (np. wykonywanie dodatkowych misji jako taksówkarz czy ściganie przestępców w policyjnym radiowozie). Oprawa graficzna trzyma wysoki poziom wykonania (znów nie sposób jednak uniknąć porównań do dzieła studia Rockstar Games). Z kolei w tle słychać utwory muzyczne, jakie skutecznie budują charakterystyczny, gangsterski klimat rozgrywki.

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA:

 

 

 
Gier za POBRANIEM Nie wysyłamy
 
użytkownikom z mniej niż 10 pozytywnymi
 
komentarzami w serwisie
 
ALLEGRO