Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Salvia Apiana - Biała Szałwia -> Nasiona !

18-01-2012, 3:53
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 10 zł     
Użytkownik kodiusz
numer aukcji: 2016381844
Miejscowość Internet
Wyświetleń: 108   
Koniec: 22-01-2012 22:56:59
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Salvia Apiana

Biała szałwia - święte ziele Indian Nawajo

darmowy hosting obrazkówJest to najbardziej ceniona spośród wszystkich północno amerykańskich odmian szałwi. Ceremonialnie palona żeby oczyścić ducha i przynieść pozytywne myśli. Piękne, białe listowie tej niezwykłej rośliny wypuszcza srebrno-niebieskie słupki kwiatowe podczas kwitnienia Listowie jest jasno zielone kiedy roślina jest jeszcze młoda i zmienia się na całkowicie białe kiedy jest już dojrzała a szczególnie po wysuszeniu liści. Charakterystyczny zapach tej rośliny jest słodki oraz drażniący. Zerwij liście jesienią, wysusz je i zwiąż w pęczki do użycia na zimę.
Uprawa:
Zanurz nasionka w piaszczystej glebie i podlewaj raz dziennie. Normalny czas kiełkowania to 14 dni. Odporna do -5 stopni Celsjusza. Jeżeli temperatura spadnie poniżej wnieść do środka. Rośliny będą lepiej radzić sobie zimą, jeżeli dół łodygi będzie obsypany grubą warstwą piachu. Biała szałwia lubi suche i nasłonecznione stanowiska. Sadzić w pół metrowych odstępach od siebie. Zazwyczaj osiąga od 50 do 100 cm wysokości a słupki kwiatowe mogą osiągnąć do 180 cm. Roślina długowieczna. Zapewnić dużo słońca oraz dobry drenaż. Kiełkować wewnątrz, przesadzać wiosną.

Liść Białej Szałwi zapalony jak kadzidło oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii, chroni przed wampirami energetycznymi (odcina także istniejące połączenia), oddala rzucone przez kogoś czary i uroki, oddala byty astralne, zabezpiecza ludzi i pomieszczenia podczas rytuałów magicznych, pobudza do medytacji, pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu i duszy.

darmowy hosting obrazków

Aukcja

Oferuję państwu 30 + świeżych nasion Salvia Apiana !

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA INNYCH MOICH AUKCJI - jeden koszt wysyłki