Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Słownik tematyczny czesko-polski :Bezpieczeństwo

20-01-2012, 1:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 6,20 zł     
Użytkownik darlex_oswiecim
numer aukcji: 2038964890
Miejscowość Oświęcim
Wyświetleń: 15   
Koniec: 15-01-2012 12:02:03
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

UNIWERSALNY SŁOWNIK TEMATYCZNY CZESKO-POLSKI 2: BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE


"Uniwersalny słownik tematyczny czesko-polski" w założeniu miał być następcą darmowego, od wielu lat cieszącego się powodzeniem "Słownika tematycznego dla uczniów i studentów". W odróżnieniu od darmowej publikacji słownik uniwersalny miał ukazywać się w częściach przez kilka lat. Do końca 2011 roku ukazały się dwie części "Życie" i "Bezpieczeństwo publiczne". Obie części charakteryzują się czytelnym, dwukolumnowym układem haseł, szczegółowym opracowaniem tematów oraz licznymi przykładami użycia poszczególnych słów, w tym słownictwa specjalistycznego. Publikacja jest oferowana jako e-book w formacie pdf.

Druga część słownika "Bezpieczeństwo publiczne" zawiera ponad 3500 słów i wyrażeń oraz przykładów ich użycia z zakresu słownictwa policyjnego, wojskowego, jak również dotyczącego katastrof i klęsk żywiołowych. Obejmuje ono 12 tematów oraz 100 podtematów. Autor słownika jest ścigany przez czeską policję oraz został skazany w głośnej i kontrowersyjnej sprawie o uszkodzenie mienia. Jego osobiste doświadczenia z czeskim wymiarem sprawiedliwości gwarantują wysoką jakość merytoryczną publikacji. Publikacja przyda się każdemu ambitnemu studentowi języka czeskiego, pracownikom policji, straży granicznej, czy straży miejskiej w rejonach przygranicznych.

Dane publikacji:
Tytuł: Uniwersalny słownik tematyczny czesko-polski, część 2: Bezpieczeństwo publiczne
Autor: Dariusz Sieczkowski
Data wydania: grudzień 2011 - wydanie poprawione
Liczba stron: 68
Format pliku: pdf
Poziom: A1-C1
ISBN -[zasłonięte]978-83340-01-1
BEZPŁATNY FRAGMENT

Zapraszam na stronę WWW.DARLEX.PL, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą wydawniczą.

UWAGA: Przy realizacji zamówienia niektóre serwery pocztowe mogą zaklasyfikować wiadomość z e-bookiem jako SPAM. Należy każdorazowo sprawdzać folder ze spamem w celu uniknięcia nieporozumień.