Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RYSIK z klipsem do TABLETÓW

24-04-2014, 15:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 4,90 zł     
Użytkownik a-tom_biz_pl
numer aukcji: 4092982345
Miejscowość koszalin
Wyświetleń: 5   
Koniec: 24-04-2014 15:36:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: Rysik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.tel. 530 [zasłonięte] 574 (w godz. 10-16)     e-mail: [zasłonięte]@webskisklep.com.pl

RYSIK Z KLIPSEM DO MOCOWANIA

"simple stick" stylus pen

rysik przeznaczony jest do telefonów i urządzeń z ekranem dotykowym POJEMNOŚCIOWYM -capacitive (wymagających dotyku palcem)

STARAMY SIĘ DLA CIEBIE ! DZIĘKI NOWYM UMOWOM Z DOSTAWCAMI - NOWA NIŻSZA CENA !

 

Obsługa telefonu za pomocą rysika umożliwia precyzyjniejsze celowanie w punkty na ekranie, nie powoduje pozostawania tłustych smug na ekranie- a zimą pozwala na używanie ekranu bez zdejmowania rękawiczek.

TERAZ zawsze będziesz mieć przy sobie swój rysik ! Koniec z szukaniem po kieszeniach :-) Dzięki klipsowi, możesz rysik przypiąć tam, gdzie Ci wygodnie go będzie znaleźć, możesz również zawiesić go na smyczy - ma odpowiedni otwór mocujący.

Rysik ma długość ok 10 cm , a jego grubość to około 1 cm!

element odpowiedzialny za dotyk ma formę gumowej kulki o twardości podobnej do palca i tej samej odporności na ucisk.  aktualna dostępność kolorów; wybieraj i daj nam znać, który wysłać :

Trzeba przyznać, iż prędkością reakcji nie dorównuje obsłudze palcem- zresztą, żaden z rysików do ekranów pojemnościowych nie sprawuje się w 100% idealnie, taka specyfika (nie daj się więc zwieść obietnicom, że może być inaczej). Zapewnia jednak zdecydowanie wyższą precyzję celowania w punkty na ekranie. Dla uzyskania lepszego działania, warto wykonać ponowną kalibrację ekranu.

 

 

 

Potrzebujesz więcej? Naciskając dowolny przycisk - trafisz na mnóstwo przedmiotów do swojego urządzenia.
Wystarczy, że dopiszesz w wyszukiwarce model swojego telefonu obok tego, co jest tam napisane.


Nie obawiaj się - aukcji, którą przeglądasz- nie zgubisz. wszystkie kliknięcia powodują otwieranie w nowym oknie 


Tutaj przejrzysz przedmioty po kategorii - kliknij, jakiego rodzaju akcesoriów poszukujesz (pamiętaj, by dopisać model swojego telefonu)

 Poniżej znajdziesz akcesoria uporządkowane według producentów telefonów. wystarczy, że dopiszesz model lub nazwę przedmiotu
(lub jedno i drugie , np NOKIA C3 Słuchawki)Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie materiałów prezentowanych w aukcji bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie podstawy prawnej:
Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170
znaki towarowe należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych
[DANE_EU][KOD]simple[/KOD][EAN][/EAN][WYS]24[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]3[/WZN][/DANE_EU]