Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Roleta zaciemniająca VELUX szary ORYGINAŁ

05-06-2014, 15:41
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 300,89 zł     
Użytkownik MarkoweRolety
numer aukcji: 4217089805
Miejscowość węgry
Wyświetleń: 3   
Koniec: 05-06-2014 15:35:12

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Roleta zaciemniająca VELUX - szary

Roleta zaciemniająca VELUX zapewnia stuprocentowe zaciemnienie dniem i nocą. Porusza się w wąskich aluminiowych profilach i można ją umieścić w dowolnym miejscu okna.

Sugerowana cena detaliczna*:
Nie zawiera ceny przesyłki

353,99 PLN

Nasza Cena:

300,89 PLN

Czas dostawy: ok. 5-7 dni roboczych
Sprzedawane przez nas produkty marki VELUX, podobnie jak w przypadku innych oficjalnych dystrybutorów marki, wysyłane są do Państwa bezpośrednio z siedziby firmy VELUX. W związku z tym, że siedziba firmy znajduje się w Danii, bardzo prosimy o wyrozumiałość przy wydłużonym czasie dostawy zamówionego produktu.
Kolor
Wybierz jedną z poniższych wariacji

Dowiedz się, czy sprzedawany produkt będzie pasował do Twojego okna

  • Do okna VELUX, w zależności od modelu i roku produkcji, może być dołączona różna etykieta. Przykłady etykiet zaprezentowaliśmy po prawej stronie.
  • Strzałki wskazują gdzie znajdziesz kod rozmiaru. Wybierz identyczne oznaczenie na naszych aukcjach i dokonaj zakupu (na górze strony znajduje się formularz do zakupu "Kup Teraz").
  • Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się proszę z naszą doskonałą obsługą klienta. Adres email: [zasłonięte]@itzala.com (Pn-Pt 08.30 - 16.30).
Opis

Roleta zaciemniająca VELUX — sterowana ręcznie — została wykonana z odpornego na zabrudzenia poliestru. Z tyłu pokryta jest specjalną powłoką aluminiową blokującą ciepło, co zapewnia zatrzymywanie ciepła w domu zimą i odbijanie ciepła słonecznego latem. Roleta porusza się w ściśle dopasowanych profilach, które umożliwiają efektywne blokowanie światła. Możliwe jest umieszczenie rolety w dowolnym miejscu okna. Zainstaluj w ciągu kilku minut dzięki unikalnemu systemowi VELUX Pick&Click!®

Instrukcja instalacji (pdf)