Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Risen 2 Mroczne Wody PL PS3 NOWA w24H FOLIA WAWA S

05-06-2014, 1:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 79 zł     
Użytkownik konsoleigry__pl
numer aukcji: 4275495849
Miejscowość Józefów Otwock Warszawa Falenica
Wyświetleń: 1   
Koniec: 05-06-2014 01:02:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Zdjęcie poglądowe:

Risen 2 Mroczne Wody PL PS3

Stan: nowa, zafoliowanaJęzyk w grze: Polski
Język na okładce: Polski

Dostępność: od ręki

OPIS:

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez PiranhaBytes - twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć.Kilka trudnych lat minęło od czasów, gdy Bogowie odwrócili się od śmiertelników a z czeluści swoich więzień powstali tytani, zostawiając za sobą tylko popiół i zgliszcza. Są jednak na świecie miejsca nie tknięte wojenną pożogą - w tym położona na południowym krańcu Starego Imperium „Kryształowa Twierdza" w Calderze. Choć forteca jest siedzibą Inkwizycji, zapewnia też schronienie okolicznym mieszkańcom, przerażonym nieustannymi atakami morskich potworów. Statki z zaopatrzeniem regularnie toną, mury twierdzy drżą w posadach a w oczy obrońców zagląda głód.Bohater pierwszej części gry obserwuje rozwój wypadków zza baru lokalnej tawerny, zamiast lunety dzierżąc w dłoni pustą butelkę po rumie. To najlepszy ze znanych mu sposobów na uspokojenie zszarganych nerwów i zatarcie w pamięci demonów przeszłości. Pewnego ranka w progu staje Carlos, spotkany przed laty komendant Miasta. Padająca z jego ust propozycja zbadania przyczyn zatonięcia jednego ze statków z zaopatrzeniem to szansa na wyrwanie się z marazmu i rutyny oraz powrót do ulubionego zajęcia - ratowania świata. Z pokładu własnego okrętu. Ahoj!

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez PiranhaBytes - twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły - także całej krainy.

Cechy charakterystyczne Risen 2:

 • Gra twórców bestsellerowej serii Gothic.
 • Następca wielokrotnie nagradzanej gry Risen.
 • Klasyczna gra RPG z rozbudowaną fabułą, mnóstwem questów głównych i pobocznych, oraz koniecznością dokonywania ważnych dla dalszej rozgrywki wyborów.
 • Niepowtarzalny, mroczny i brutalny klimat piracki.
 • Nawet 50 godzin rozgrywki.
 • Broń palna, artyleria oraz zupełnie nowy system czarów towarzyszą dobrze znanej szermierce.
 • Kilka grywalnych frakcji.
 • Możliwość przejmowania statków na własność.
 • Własny okręt jest naszym domem i centrum dowodzenia.
 • Rozległy ocean z wieloma wyspami do zwiedzenia.  Risen 2 Mroczne Wody PL PS3 Risen 2 Mroczne Wody PL PS3 Risen 2 Mroczne Wody PL PS3 Risen 2 Mroczne Wody PL PS3 Risen 2 Mroczne Wody PL PS3 Risen 2 Mroczne Wody PL PS3 Risen 2 Mroczne Wody PL PS3Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealle  darmowe panele allegro

PRESTASHOP - integracja z Allegro