Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Riki Tiki - tiki - klasyka - zabawka Sklep WAWA

05-06-2014, 15:37
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 14,95 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 14,95 zł     
Użytkownik TakaPaka_pl
numer aukcji: 4217087108
Miejscowość Warszawa
Licytowało: 1    Wyświetleń: 18   
Koniec: 05-06-2014 15:32:51

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Riki Tiki
Super klasyczna zabawka Riki Tiki, która niesamowicie wciąga.

zdjecia zdjecia zdjecia

Opis produktu

Riki Tiki to zabawka, którą pamięta każdy, kto wychował się w latach 90. Jej konstrukcja jest banalnie prosta, jednak zabawa nią nie należy do najłatwiejszych i wymaga od nas nieco treningu. 

 

Dwie kule identycznych rozmiarów i wagi umocowane są na przeciwnych końcach sznurka, którego centralna część umieszczona jest w uchwycie lub na ułatwiającym trzymanie kółku. Nieruszane, kule wiszą swobodnie obok siebie. Zabawa polega na tym, by poruszając jedynie nadgarstkiem i dłonią wprawić je w ruch, a potem doprowadzić do stanu, w którym będą się od siebie odbijać zarówno pod, jak i nad dłonią. Zderzając się ze sobą przy dużej prędkości wydają charakterystyczny dźwięk, stąd wzięła się nazwa Riki Tiki. 

 

Perfekcyjne opanowanie tej zabawki zajmuje sporo czasu i wymaga nie lada cierpliwości, jednak satysfakcja, jaką daje płynne odbijanie kulek warta jest zachodu. Przy okazji to doskonały sposób na skoordynowanie swoich umiejętności ruchowych i wypracowanie stawu nadgarstka.  


Specyfikacja:

  • Średnica kulek: 4 cm (model 2, dostępny na tej aukcji)
  • Wymiary opakowania: 8 cm x 9 cm (model 2)
  • Dostępne kolory: model 2: niebieski, fioletowy, różowy, czerwony
Galeria przedmiotu

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!

Satysfakcja i bezpieczeństwo

Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości i jesteśmy przekonani, że przypadną Ci one do gustu. Gdyby jednak z jakiegokolwiek powodu produkt nie będzie Ci odpowiadał, możesz go do nas zwrócić w ciągu 30 dni. Nie będziemy o nic pytać - jedynie będziemy zwracać uwagę na to czy produkt nie został uszkodzony i czy jego stan się nie pogorszył.

Możesz zaufać naszej firmie - działamy od 2003 roku. Nieustannie się rozwijamy, a w swojej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Gwarancja i dostępność

Produkty przez nas sprzedawane dostępne są od ręki - posiadamy je na własnym magazynie, więc możesz liczyć na najszybszą realizację zamówienia. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe. Na każdy z nich udzielamy w zależności od produktu 12 miesięcznej lub 24 miesięcznej gwarancji.