Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RESIDENT EVIL REVELATIONS PL DW.WILEŃSKI WAWA

18-08-2014, 21:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 129 zł     
Użytkownik blue-games
numer aukcji: 4518434466
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 4   
Koniec: 18-08-2014 20:35:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

W sprzedaży gra na Playstation 3:

*** RESIDENT EVIL REVELATIONS ***

 POLSKA WERSJA JĘZYKOWA - NAPISY 

 NOWA / FOLIA 

 

 

Gra dostępna od ręki !!!
Nie mamy odbioru osobistego poprzez Allegro !!!
 CENY ALLEGRO - CENAMI SKLEPOWYMI

 

 

 

 

 


 

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2      
  
  

NOWA / FOLIA / PAL

OKŁADKA I INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM

GRA W JĘZYKU POLSKIM

 

 

 

Resident Evil: Revelations to gra akcji utrzymana w konwencji survival horroru z doskonale znanej serii Resident Evil. Produkcja została przygotowana przez japońską firmę Capcom, czyli autorów marki. Pierwotnie Revelations trafiła na konsolę przenośną 3DS, ale z czasem została przeniesiona na inne platformy w podrasowanej wersji.

Fabularnie gra rozgrywa się między czwartą i piątą odsłoną głównej serii Resident Evil. W Revelations przenosimy się do roku 2005, aby towarzyszyć Jill Valentine oraz Parkerowi Luciani z nowopowstałej organizacji BSAA w poszukiwaniach Chrisa Redfielda oraz Jessici Sherawa. Para agentów trafia na statek Queen Zenobia, gdzie doszło do wybuchu epidemii wiruta T-Abyss, zamieniającego ludzi w potwory. Kampania solowa pozwala wcielić się w kilka postaci i zawiera też epizody toczące się w innych lokacjach – na przykład we włoskim miasteczku portowym.

Tworząc Resident Evil: Revelations twórcy starali się połączyć klimat i styl z początków serii Resident Evil z ulepszeniami wprowadzonymi w jej czwartej odsłonie. Zamiast dynamicznych scen akcji, otrzymujemy więc kameralną rozgrywkę, polegająca na eksploracji, szukaniu przedmiotów, rozwiązywaniu łamigłówek i walce z przeciwnikami. Capcom pokusił się o parę nowości – najważniejsze zmiany zaszły w systemie sterowania, pozwalającym na równoczesne bieganie i strzelanie. To pozwoliło przy okazji zwiększyć mobilność przeciwników.

Ważnym dodatkiem do kampanii solowej w Resident Evil: Revelations jest tzw. Raid Mode, czyli zestaw specjalnych misji, które można przechodzić w pojedynkę lub z jednym partnerem. Tryb wprowadza coraz trudniejsze wyzwana i zachęca do powtarzania zadań. Gracze mogą zwiększać szanse na przetrwanie poprzez zbieranie i ulepszanie sprzętu za zdobyte fundusze.

Konwersja gry z konsoli 3DS na większe platformy doczekała się wielu różnych dodatków. Capcom podniósł rozdzielczość grafiki do HD, podrasował system oświetlenia i przebudował modele postaci. Wspomniany Raid Mode został wzbogacony o nieznanego wcześniej potwora, nowe rodzaje broni oraz grywalnego bohatera (a konkretniej Hunka). Producent poprawił też poszczególne misje, między innymi zmieniając układ potworów.

 

 

 

 

BLUEGAMES

DWORZEC WILEŃSKI

ul. Targowa 72 lok.33

[wejście od strony peronów - antresola]

03-734 Warszawa

 

KONTAKT:

tel: 0 515 [zasłonięte] 692 / e-mail: blue-[zasłonięte]@o2.pl

 

GODZINY OTWARCIA:

pon-pt: 9.00-19.00

sob: 10.00-14.00

 

 

TUTAJ JESTEŚMY !!!

 

 

 

 

 

 

 

!!! UWAGA !!!

Zamówienia za pobraniem wysyłamy tylko Allegrowiczom z przynajmniej 10 komentarzami pozytywnymi, użytkownikom z mniejszą ilością komentarzy wysyłamy tylko po wpłacie na konto.

 

 

RESIDENT EVIL REVELATIONS    PL   DW.WILEŃSKI WAWA