Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

REPETYTORIUM MATURZYSTY: WOS GREG NOWA

05-06-2014, 15:35
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 12 zł     
Użytkownik bburda
numer aukcji: 4217103478
Miejscowość Gorlice
Wyświetleń: 5   
Koniec: 05-06-2014 15:31:11

Dodatkowe informacje:
Rodzaj: kompendium, repetytorium, opracowanie
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Kondycja: bez śladów używania
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 Repetytorium Maturzysty wiedza o społeczeństwie Wydawnictwa GREG to książka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maturzystów. W jednej książce zebrano całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Całość jest zgodna z najnowszą podstawą programową, a treści z poziomu rozszerzonego dodatkowo zaznaczono graficznie, co ułatwia odnalezienie właściwych materiałów.
Książka ta nie została przeładowana niewymaganymi w programie nauczania informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano zrozumiałym językiem, w łatwy do zapamiętania sposób. Tam, gdzie było to możliwe, zastosowano przystępną formę tabelek, wykresów, wyliczeń, diagramów. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnie widocznymi na stronie ramkami, które ułatwiają ich odnalezienie. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć, dzięki któremu poruszanie się po książce jest intuicyjne i proste.

Repetytorium Maturzysty wiedza o społeczeństwie wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla maturzystów, ale też dla uczniów pozostałych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Serdecznie polecamy!