Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

REKLAMÓWKA BIO EKO BIODEGRADOWALNA Z TWOIM LOGO !

16-01-2012, 23:10
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1,699.00 zł     
Użytkownik www-firmastim-pl
numer aukcji: 2037904211
Miejscowość Złotów
Wyświetleń: 31   
Koniec: 18-01-2012 19:38:45

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

FIRMA STIM ZAPRASZA NA SWOJĄ KOLEJNĄ AUKCJĘ

 

Witamy serdecznie!

Tym razem proponujemy państwu ekologiczne reklamówki biodegradowalne wraz z państwa firmowym nadrukiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.Proponujemy Państwu tanią i skuteczną metodę reklamy i promocji Waszej firmy, poprzez zastąpienie standardowych jednorazowych opakowań foliowych, naszymi ekologicznymi reklamówkami biodegradowalnymi z Państwa indywidualnym nadrukiem, logo i reklamą firmy. Torby nasze są w pełni przyjazne środowisku i posiadają atest PZH.

 

 

Nasi dotychczasowi klienci potwierdzaja, że jest to najtańsza i bardzo skuteczna forma promocji i reklamy firmy !!!

W naszej ofercie specjalnej oferujemy Państwu reklamówkę z foli biodegradowalnej bardzo mocną grubości 14 mikronów z jednokolorowym jednostronnym nadrukiem -logo, danych teleadresowych, hasła reklamowego lub innych informacji. Podana cena jest ceną brutto obejmuje wykonanie projektu przez naszego grafika komputerowego oraz wykonanie matrycy, która jest przez nas przechowywana dzięki czemu koszt kolejnego nadruku jest znacznie niższy !!!

Powyższa oferta jest ofertą podstawową dotyczy minimalnej ilości 25tys. szt. Informujemy, że zwiększenie nakładu znacznie obniża koszty !!!

Jeżeli są Państwo zainteresowani większą ilością naszych rekamówek lub mają państwo jakieś inne wymagania dotyczące naszej oferty zapraszamy do składania zapytań ofertowych na adres e-mail:[zasłonięte]@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 067 [zasłonięte] 33. My przygotujemy ofertę specjalnie dla państwa i wystawimy aukcję na Allegro.

Gwarantujemy profesionalną obsługę i szybkie terminy realizacji zamówień Firmastim od projektu do efektu!!!.

HISTORIA NASZEJ SPRZEDAŻY I KOMENTARZY NA NASZYM DRUGIM KONCIE EMMMS. http://www.alle/show_user.php?uid=[zasłonięte]69322

REKLAMÓWEK EKO BIODEGRADOWALNYCH Z PAŃSTWA NADRUKIEM