Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RAYMOND E. FEIST - CYKL *SAGA O WOJNIE DEMONÓW*

04-02-2015, 17:32
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 60 zł     
Użytkownik jaga55
numer aukcji: 5027920191
Miejscowość Tarnów
Wyświetleń: 1   
Koniec: 04-02-2015 16:21:05

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2013
Kondycja: bez śladów używania
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

RAYMOND E. FEIST - CYKL *SAGA O WOJNIE DEMONÓW*

 

 

Wydawnictwo: Rebis

Stan książek: bdb (nowe)

 

 

Cykl *Saga o Wojnie Demonów* składa się z tomów:

1. Nadciąga Legion Grozy

2. U bram ciemności

 

Nadciąga Legion Grozy

Taredhele – prastara rasa elfów zwana Gwiezdnym Ludem – znaleźli sposób na przedostanie się przez wszechświat do Midkemii. W swoim świecie elfy te toczą wojnę z krwiożerczymi demonami, a ich niegdyś ogromne imperium jest bliskie upadku. Taredhele wierzą, że tak naprawdę pochodzą z mitycznego Domu, świata, o którym zapomnieli w miarę upływu czasu. Teraz dochodzą do wniosku, że to Midkemia jest tym światem, i zamierzają ją opanować. Bezwzględne taredhele nie zamierzają wdawać się w żadne układy z mieszkańcami Midkemii. Niebawem jednak czarnoksiężnik Pug i Konklawe Cieni zdają sobie sprawę, że prawdziwym zagrożeniem dla ich świata nie są elfy, ale ścigająca je horda demonów.

 

U bram ciemności

Najnowsze wydarzenia wstrząsnęły Midkemią: odkrycie hordy demonów podążających za taredhelami, niebezpieczna działalność samych Gwiezdnych Elfów oraz tragedia, która dotknęła czarnoksiężnika Puga i jego rodzinę. Nie ma jednak czasu na żałobę. W pustynnej fortecy agenci Konklawe Cieni stają się świadkami przekraczających wszelkie wyobrażenie okropności, których sprawcą jest znany im już wróg. Motywy zbrodniczego Belasca są wciąż niejasne. Członkowie Konklawe muszą odkryć prawdziwy cel działań niegodziwego maga, gdyż Triagia może zostać zniszczona nawet przed przybyciem Legionu Demonów na Midkemię.