Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Puzzle drewniane PRZESTRZENNE 3D KARABIN 4095

21-01-2012, 18:51
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 5,90 zł     
Użytkownik The-Best-Market
numer aukcji: 2027741164
Miejscowość Legnica
Wyświetleń: 18   
Koniec: 13-01-2012 12:00:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Jesteśmy bezpośrednim importerem. Własny import towarów z UE oraz z Dalekiego Wschodu umożliwia nam bardzo szybkie reagowanie na nowe trendy i oferowanie najniższych cen. Nasza baza produktów jest ciągle uaktualniana i poszerzana. Dołożymy wszelkich starań żeby zaspokoić Państwa oczekiwania.


Już teraz dodaj nas do swoich ulubionych sprzedawców!


Wysyłka:

Paczki są wysyłane priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej. Na życzenie możliwe jest nadanie paczki poprzez firmę kurierską UPS. Przy zakupie na kilku naszych aukcjach prosimy pytać o koszt wysyłki. Istnieje możliwość nadania "przesyłki ostrożnej". Chęć realizacji tego typu przesyłki, należy zgłaszać po zakupie e-mail'em, zostanie wtedy odesłany dokładny koszt.


Formy płatności:

Wysyłka za pobraniem: Jeżeli chcesz zapłacić za towar przy odbiorze, wyślij do nas e-mail'a, w którym znajdzie się Twój "nick" z allegro i potwierdzenie adresu wysyłki. (Uwaga! Nie wysyłamy za pobraniem, osobom posiadającym mniej niż 10 komentarzy!!!)Wpłata na konto: Jeżeli preferujesz wpłatę na konto, podaj w tytule przelewu wyłącznie swój "nick" z allegro i numer aukcji. Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem, który znajduje się na stronie "o mnie".


Faktury:

Na życzenie klientów, wystawiamy faktury VAT, w tym celu należy zaraz po zakończeniu aukcji wysłać e-mail'a z dokładnymi danymi firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura. W innym wypadku standardowo dokładany jest paragon.


Super drewniane puzzle 3D karabin!

Puzzle te to doskonała zabawa dla dzieci od 3 lat. Łamigłówka ta rozwija wyobraźnię i zdolności manualne.

Po złożeniu, model można pokolorować farbami według własnej fantazji lub pozostawić w stanie naturalnym.

Zestaw zawiera drewniane puzzle o grubości około 3mm. Do złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi, model można skleić klejem dla lepszej stabilności.

W każdym zestawie znajdują się dwie płytki z elementami, które delikatnie się wyłamuje!
Wymiary:
Nie złożone:
* 35cm x 25cm
* waga 261 g

Złożone:
* długość 33 cm
* wysokość 16 cm
* waga 111 g

>>Kliknij TUTAJ aby zobaczyć inne modele i wzory ;)<<


Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja Inna nasza aukcja

Info:


Dokonanie zakupu na naszej aukcji jest jednoznaczne z zapoznaniem i zgodzeniem sie z regulaminem sprzedaży dostępnym na stronie "o mnie".


Wszystkie zdjęcia i opisy są autorstwa firmy the-best-market. Kopiowanie ich bez naszej zgody jest naruszeniem praw autorskich i jest karane sądownie, ustawa z dnia 4 lutego 1994roku ( Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)