Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PURO Safari Crocodile Etui iPad 2 / 3/ 4 pomarancz

30-01-2015, 3:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 170 zł     
Użytkownik laptopsklep_pl
numer aukcji: 4949370171
Miejscowość Olecko
Wyświetleń: 11   
Koniec: 30-01-2015 03:48:53

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: Etui
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Kontakt e-mail 24h:

[zasłonięte]@olmedia.pl

WAŻNE INFORMACJE:

1. Prosimy o uważne wypełnianie Formularza Opcji Dostawy po zakupie.


2. Do czasu wypełnienia Formularza Opcji Dostawy lub Otrzymania Zapłaty za towar (w zależności co było pierwsze) po upływie 3 dni towar NIE BĘDZIE rezerwowany.


3. Towary wysyłane są w jednej paczce.


4. Faktura VAT zostanie wystawiona i udostępniona dla Klienta w przeciągu 1-3 dni roboczych.

- PayU lub przelew na konto PEKAO SA

97 1240 [zasłonięte] 5[zasłonięte]7581110 [zasłonięte] 261557

NIE WYSYŁAMY

ZA POBRANIEM

Terminy wysyłek:

- Kurier UPS - 24h robocze od otrzymania płatności. Wysyłka i dostawa tylko w dni robocze.

Termin zakupu i wysyłki tego samego dnia nie jest gwarantowany.

- Poczta Polska - ok. 2 dni robocze od otrzymania płatności. Wysyłka i dostawa tylko w dni robocze.

Ograniczenia gabarytowe i wartościowe:

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo towarów zastrzegamy sobie prawo do wysyłki paczką pocztową zamiast listem lub kurierem zamiast pocztą w przypadku, gdy łączne gabaryty lub wartość przesyłki będą ocenione przez nas jako nieadekwatne dla wybranego rodzaju przesyłki. Po stronie Klienta, koszty przesyłki nie ulegną zmianie.

Zwroty i Reklamacje:

Prosimy nie odsyłać żadnych towarów bez uzgodnienia. Zasady zwrotów i reklamacji, ich obsługa wraz z pełna informacją oraz danymi adresowymi jest dostępna po kontakcie pocztą elektroniczną e-mail lub wiadomością z Allegro.

WYSYŁKA w 24 GODZINY - Kurier

PURO Safari Crocodile Case - Etui iPad 2 / 3/ 4 (pomarańczowy)


Etui Safari Crocodile Case chroni jednocześnie ekran dotykowy i aluminiową obudowę iPada. Wygodne otwieranie daje dostęp do iPada, gdy tylko będziemy tego potrzebować. Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej na wzór imitujący krokodyle łuski, które są uważane za jeden z niezwykle luksusowych materiałów. Funkcja podstawki umożliwia ustawienie iPada w dwóch wariantach, pozwalając w wygodny sposób np. oglądać filmy. Magnetyczne zamykanie automatycznie usypia i wybudza iPada przy zamykaniu i otwieraniu. Safari Crocodile Case zostało wzbogacone poprzez delikatne, srebrne logo Puro umiejscowione na przedniej części. Etui jest idealnie dopasowane do wymiarów urządzenia, nie ograniczając dostępu do żadnych jego gniazd czy funkcji.


Zobacz także...

Sklep: Sprzedaż prowadzona w Sklepie w portalu aukcyjnym - ilość towarów jest aktualna w momencie wystawienia. Sklep dołoży wszelkich starań, aby dotrzymac terminu wysyłki podanego powyżej, ale zastrzegamy sobie w wyjątkowych, losowych lub innych rzadkich, nieprzewidzianych przypadkach realizację w terminach przewidzianych w prawie polskim po uprzedniej konsultacji z Klientem.
Kupujący (nie dotyczy zakupów dokonywanych na potrzeby działalności gospodarczej udokumentowanych fakturą VAT) ma prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu zakupionego Towaru, bez podania przyczyn, w terminie do 14 dni od daty wydania Towaru. Aby dokonać zwrotu, należy złożyć na ręce sprzedawcy pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Konsument ponosi koszty dostarczenia towaru. Wykonana usługa dostawy nie podlega zwrotowi. Zamówienie oznacza konieczność zapłaty. Dostarczany towar jest wolny od wad.


Miejscem składania reklamacji i wysyłki przesyłek jest oddział firmy Olmedia ul. Kościuszki 1; 19-400 Olecko. Reklamację należy złożyć w formie pisemnej. Informacja dla kontrahentów będących przedsiębiorcami - Umowa: Strony wyłączają odpowiedzialność Dostawcy z tytułu rękojmi za wady towarów (art. 558 §1 Kodeksu Cywilnego)

Sprzedaż prowadzi firma Olmedia, działająca w Olecku na podstawie wpisu do EDG nr 4738/9 z dn. 10.08.2009, NIP: 546[zasłonięte]118-07, REGON: 280[zasłonięte]059


IPAD2S3CROCOCOR


RedCart - oprogramowanie sklepu internetowego