Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pure Black for men 100 ml Sprawdzony sprzedawa!!

26-04-2014, 18:38
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 18,70 zł     
Użytkownik AntonioBanan
numer aukcji: 4100084026
Miejscowość Moszczenica
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 8   
Koniec: 26-04-2014 18:38:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealle galerie sprzedazy

 
TELEFON:793[zasłonięte]909
 
 

Za przesyłki nie odpowiadamy!

 

1.Każdy przedmiot jest nowy, nie używany, oraz jest zawsze zgodny w 100% z opisem aukcyjnym i z zamieszczonymi zdjęciami.

2.Ze względu na różne charakterystyki wyświetlania obrazu przez monitory komputerowe oraz procesy związane z cyfrową obróbką fotografii pokazane zdjęcia mogą nieco różnić się od rzeczywistych. Fakt różnic między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie może stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.

3.Kupując na moich aukcjach kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach wysyłki. Koszt wysyłki za kilka przedmiotów jest stały, szczegółowy cennik podany jest na każdej aukcji

4.Komentarz wystawiamy jako drudzy. Proszę o wystawienie komentarza od razu po otrzymaniu przesyłki, jest to dla nas informacja że przesyłka dotarła do Ciebie.

5.Zwycięzca aukcji lub osoba kupująca w opcji Kup Teraz otrzymuje po zakończeniu aukcji wiadomość na swój adres e-mailowy, zawierający wszystkie informacje oraz instrukcje niezbędne do sfinalizowania zakupu.

6.Zwycięzca aukcji jest zobowiązany wpłacić kwotę zawierającą wylicytowana cenę oraz koszt przesyłki na podane konto bankowe w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu zakończenia aukcji. W przypadku przekroczenia powyższego terminu uznaje się, iż kupujący odstąpił od chęci kupna, i występujemy o zwrot prowizji do alle

7.W tytule przelewu należy napisać swój login z Allegro, oraz numer aukcji znajdujący się w nawiasie obok tytułu aukcji. Przelew bez tych informacji wydłuży czas wysyłki, lub w ogóle ją uniemożliwi.

8.Przez pojęcie "wymiary" należy rozumieć informacje podane przez producenta sprzedawanego produktu. Wymiary te są przez nas sprawdzane w razie potrzeby korygowane, dopuszcza się niewielkie różnice.

9.Przystąpienie do licytacji bądź kupienie przedmiotu w opcji Kup Teraz oznacza zgodę na warunki wymienione w niniejszym regulaminie oraz w informacjach o wysyłce.

 

Zwrot / Wymiana

 

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U.00.22.271) możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 10 dni od dnia otrzymania produktu bez podania przyczyny (kupujący pokrywa koszty przesyłki towaru w obie strony, zwracamy tylko pieniądze za zakupiony przedmiot).

 

Warunkiem skorzystania z tego prawa jest

 

1. Zwrot produktu w stanie niezmienionym (nie może by używany, zniszczony, poplamiony, naruszony w jakikolwiek sposób oraz w oryginalnym opakowaniu, folii i innych zabezpieczeniach). Przedmiot musi posiadać oryginalne metki oraz oznaczenia.

2. Wypełnienie formularza LINK i odesłanie go drogą mailową lub pocztą.

3.Dołączenie paragonu / rachunku. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

4. Koszt wysyłek przy zwrotach i wymianach ponosi kupujący.

5. KOSZTA WYSYŁKI Podane są na aukcji.

 

Reklamacja

 

Gdy uważasz, że produkt otrzymany przez Ciebie odbiega od opisu aukcji napisz do nas.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, podamy Ci adres do wysyłki zwracanego produktu. Produkt nie może posiadać Śladów użytkowania, zabrudzenia, uszkodzenia, powinien mieć oryginalne metki itp. Podstawą zwrotu jest dowód sprzedaży, dołączony do przesyłki. Koszta wysyłki pokrywa kupujący. Jeżeli przesyłka nie będzie dostatecznie zabezpieczona, i dotrze do nas uszkodzona, reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie i produkt zostanie do Ciebie odesłany. Wypłata gotówki nastąpi do 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu przedmiotu na wskazany nr rachunku

 
 
W zależności od kupionego
produktu
 
 
PKO BP 401[zasłonięte]391600[zasłonięte]30202[zasłonięte]648
 
   
 

WITAMY W NASZYM SKLEPIE ! W NASZEJ OFERCIE MAMY W SPRZEDAŻY ZEMIENNIKI ZANYCH PERFUM Z CAŁEGO ŚWIATA JAKO JEDYNI W TEJ BRAŻY POSIADAMY STANDART ALLEGRO I TYLKO MY MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ LEGALNE POSIADANIE PRODUKTÓW .NIE WYBIERAJ OFERT TAŃSZYCH OD NASZYCH BO TO SĄ PRODUKTY GORSZEJ JAKOŚCI uważaj - 95% takich ofert, to towary z nielegalnego źródła lub od sprzedawców, którzy nie płacą podatków i tym samym jako Klient wchodzisz w konflikt z prawem RÓWNIEŻ SPRZEDAŻ HURTOWA

 

PURE BLACK DE for men
Telefon:793[zasłonięte]909


WODA TOALETOWA 100 ml.


Niezwykle wytworny, dynamiczny i ekscytujący zapach. Stanowi nowoczesną interpretację męskiej zmysłowości dzięki bogatym nutom pełnym energii i pasji.

SPRZEDAŻ RÓWNIEŻ HURTOWA

 

 

 

 

Do kazdej wysyłki dołączamy paragon!!!