Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PUDEŁKO WSPOMNIEŃ GRAWER CHRZEST NARODZINY PREZENT

17-01-2012, 10:43
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 60 zł     
Użytkownik jack-meg
numer aukcji: 2047434984
Miejscowość ODOLANów
Wyświetleń: 279   
Koniec: 19-01-2012 19:37:23

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

Witam serdecznie, na mojej aukcji.

Przedmiotem sprzedaży jest Pudełko Wspomnień,

na pierwsze pamiątki i drobiazgi Naszych Pociech.

 

 

Pudełko jest wspaniałym prezentem dla rodziców jak również ich dzieci w przyszłości. Pozwala zachować czas, niezwykłe i niezapomniane wspomnienia z okresu dzieciństwa.

Pudełka wykonywane są na Państwa indywidualne zamówienie, nie można ich nabyć "od ręki" – są współtworzone przez klienta, mają osobisty i niepowtarzalny urok.

Każde pudełko jest inne, każde dedykowane jest konkretnemu dziecku- świadczy to o jego oryginalności.

 

 

Pudełko wykonane jest w całości z drewna sosnowego, o wymiarach 21cm szerokość, 16 cm długość, 8 cm wysokość (wymiary zewnętrzne).

Na wieczku pudełka znajduje się miejsce na zdjęcie Państwa pociech zabezpieczone szybką z pleksi (otwór na wieczku 13 cm/8,5 cm), jest też tabliczka z grawerem ( laminat w kolorze złotym ), na którym umieszczone może być imię dziecka, data urodzin, metryczka, czy dedykacja opatrzona graficznym rysunkiem (wzornik poniżej).

Wewnątrz pudełka znajduje się 6 przegródek, 4 posiadają ozdobne pudełeczka, w których mogą Państwo schować pukiel włosków dziecka, pierwszy ząbek, medalik, pępuszek bądź inne drobniejsze pamiątki.

Przegródka węższa może służyć do przechowywania testu ciążowego, klamerki od pępuszka itp, natomiast największa przegródka to miejsce na buciki, szatkę, smoczek, czy inne większe pamiątki.

 

Na wieczku w wewnętrznej jego części (deseczce) znajdują się tasiemki, w które mogą Państwo umieścić zdjęcia, wydruki z USG itp – deseczkę można wyjąć przy pomocy sznureczka.

Na oferowany produkt składa się:

  • sosnowe, malowane bezwonnymi bejcami pudełko z miejscem na zdjęcie i grawerem

  • 4 ozdobne pudełeczka wewnątrz - spód (5 szt.) przegródek wypełniony ozdobnym sizalem

 

 

 

Do wyboru Państwa:

 

 

Kolor pudełka

Przykładowa kolorystyka

 

 

Ozdobne wstążeczki

  

 

 

 

  

NOWE PUDEŁKA !!!

 

(różowo- białe, niebiesko-białe, złoto-białe oraz

bordowo-białe)

 

 

 

Przykładowe graficzne szablony na grawer:

istnieje możliwość wykonania grafiki załączonej przez kupującego (grafikę należy wysyłać w dobrej jakości w formacie .jpg jako czarno- białe zdjęcie lub .cdr jako wektor też czarno - biały)

 

 

 

MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA GRAWERU BEZPOŚREDNIO NA PUDEŁKU

(NAJŁADNIEJ WYCHODZI PRZY CIEMNYCH KOLORACH - PALISANDER, KASZTAN, REDWOOD, WIŚNIA, NIEBIESKI, TURKUS, OLIWKA)

 

Nie wykonuje zdjęć ani ich obróbki – Państwo sami wybierają sobie zdjęcie, które umieszczą na wieczku.

Są to jedyne takie pudełka w Polsce, nie dostaną Państwo takich właśnie pudełek nigdzie indziej tylko u mnie, gdyż ja jestem ich autorką i pomysłodawczynią.

Jako mama, wiem, że każda inna mama także zbiera i gromadzi pamiątki swoich dzieci. Nie zawsze jednak mogłam odnaleźć, czy to ząbek, czy pukiel włosków dziecka – gdyż wszystkie te pamiątki leżały w różnych miejscach w mieszkaniu.

Teraz już nie będzie z tym problemu. Rodzice będą mieli możliwość schować je w tym niezwykłym pudełeczku, które przekażą kiedyś swoim dzieciom, w dowód ich rodzicielskiej miłości .

 

 

To Pudełka niezwykłych Wspomnień – wspaniały podarunek dla rodziców i ich dzieci. Można je potraktować jako prezent z okazji Narodzin Dziecka, Chrztu a nawet Komunii Św.

 

ZATRZYMAJ CZAS, ZATRZYMAJ WSPOMNIENIA

 

 

 

Przedstawione na zdjęciach kolory pudełek i tasiemek mogą nieznacznie różnić się odcieniem od tych w rzeczywistości, a spowodowane jest to różnym układem słojów drewna, światłem przy wykonywaniu fotografii, a także ustawieniami i rodzajem monitora.

Po dokonaniu zakupu proszę o wypełnienie formularzu dostawy i podanie  następujących informacji:

1. Kolor pudełka.

2. Numer tasiemki.

3. Napis graweru np. imię dziecka, data urodzin, dedykacja itp. (proszę zaznaczyć, czy grawer ma być na pudełku, czy na laminacie)

4.Numerek z graficznym szablonem

5. Adres do wysyłki (jeśli jest inny niż podawany przez allegro)

Informacje te są niezbędne do przygotowania wybranego przez Państwa pudełka i szybkiej wysyłki.

Pudełko wysyłam najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie. Pudełka nie można "kupić od ręki", każde jest robione na konkretne zamówienie.

 

 

Zapraszam również na inne moje aukcje

 

 

 

 

PUDEŁKO WSPOMNIEŃ GRAWER CHRZEST NARODZINY PREZENT